Mute

cheatgott

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
yarrabim dedim 6 saat mute yedim sonra mute olduğumu unutup chatte random yazdım galiba bi baktım 7 hafta mute hep böyle randomda küfür olunca mute geliyor düzelsin artık

Kartal_HD

Demir madencisi
Merhaba @cheatgott

CraftRise Oto Mute sistemi bazen yanlış algılayabiliyor, 6 saat mute yedikten sonra daha önce herhangi bir kural dışı sohbet konuşması yaptıysan ve desteğe şikayet edilmiş isen susturulma süren bir yetkili tarafından veya sistem tarafından arttırılmış olabilir.
Gereksiz susturulduğunu düşünüyorsan https://www.craftrise.com.tr/destek adresinden talep açarak yetkililer ile iletişime geçebilirsin.

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
yarrabim dedim 6 saat mute yedim sonra mute olduğumu unutup chatte random yazdım galiba bi baktım 7 hafta mute hep böyle randomda küfür olunca mute geliyor düzelsin artık
Yarabbim Yazınca Haşa Ama Başında "Yara" Var. Bu Yüzden Oto Mute Sistemi Yanlış Algılamış.
Random Atınca Küfür Gelmesine Bir Şey Diyemem Çünkü Sonuçta İçinde Küfür Var.
Ama Yinede CraftRise Sitesinden Destek Talebi Açarak İletebilirsin :)

Acablade

Demir madencisi
Yarabbim Yazınca Haşa Ama Başında "Yara" Var. Bu Yüzden Oto Mute Sistemi Yanlış Algılamış.
Random Atınca Küfür Gelmesine Bir Şey Diyemem Çünkü Sonuçta İçinde Küfür Var.
Ama Yinede CraftRise Sitesinden Destek Talebi Açarak İletebilirsin :)
CraftRise mute sistemi bir kelime içinde yazan şeylerdense kelimeye bakıyor direk örneğin: "Koç" yazarsa mute yemez fakat affınıza sığınarak örnek için yazıyorum "oç seni" yazarsa mute yer.Kısacası kelimenin başında "yara" yazmasının pek bir etkisi olacağını düşünmem.
İyi günler!

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
CraftRise mute sistemi bir kelime içinde yazan şeylerdense kelimeye bakıyor direk örneğin: "Koç" yazarsa mute yemez fakat affınıza sığınarak örnek için yazıyorum "oç seni" yazarsa mute yer.Kısacası kelimenin başında "yara" yazmasının pek bir etkisi olacağını düşünmem.
İyi günler!
CraftRise Oto Mute Sistemine TDK da Olan Kelimeler Kayıtlıdır.
Bu Yüzden Bazı Kelimeleri Yazınca Mute Yiyebilirsin.
Dikkatli Olmaya Bakın :)

Acablade

Demir madencisi
CraftRise Oto Mute Sistemine TDK da Olan Kelimeler Kayıtlıdır.
Bu Yüzden Bazı Kelimeleri Yazınca Mute Yiyebilirsin.
Dikkatli Olmaya Bakın :)
TDK'nin kütüphanesinde kelimenin argo olup olmadığı yazmıyor, ayrıca her yazılan kelime için TDK'den istek istemesi hem sunucuyu yavaşlatır hem de TDK'ye bir daha istek atmasını engelleyebilir. Üstte de belirttiğim üzere CraftRise'ın mute sisteminin kelime içindeki her harfe bakmaktansa kelimenin kendisine baktığından dolayı "Yarabbim" yazmasında hiç bir sıkıntı çıkmaz. Yüksek ihtimalle önceden yazdığı bir şey yüzünden mute yedi. İyi günler!

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
TDK'nin kütüphanesinde kelimenin argo olup olmadığı yazmıyor, ayrıca her yazılan kelime için TDK'den istek istemesi hem sunucuyu yavaşlatır hem de TDK'ye bir daha istek atmasını engelleyebilir. Üstte de belirttiğim üzere CraftRise'ın mute sisteminin kelime içindeki her harfe bakmaktansa kelimenin kendisine baktığından dolayı "Yarabbim" yazmasında hiç bir sıkıntı çıkmaz. Yüksek ihtimalle önceden yazdığı bir şey yüzünden mute yedi. İyi günler!
TDK İle Bağlantısı Var Anlamadında Demedim :D
TDK da Olan Kelimeler Oto Mute Sisteminde Kayıtlı Anlamında Dedim.
Ama Senin Dediğin Gibi Önceden Yaptığı Bir Şey Yüzünden Mute Yemiş Olabilir.