NGTCRAFT | Özlediğiniz Hard Faction | Kit PVP | 1.8.X-1.14.X | 1.8 PVP | Hile Korumalı!

NgtCraft

Oduncu

Özlediğiniz ve beklediğiniz zor faction server deneyimini yaşayacağınız, pvp nin zevkine varıp arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebileceğiniz, başından kalkmak istemeyeceğiniz bir sunucu. İlgili yönetim kadrosu ve sıfır lag garantisiyle.

⦿ IP: play.ngtcraft.com

⦿ Website: www.ngtcraft.com

⦿ Oyuncu Kapasitesi: 100 (şuanlık)

⦿ Sunucu Açılış Tarihi: 17.06.2019

⦿ Oyunda açık kalma süresine bağlı rütbe sistemi
⦿ Kolay market
⦿ Güvenli takas Sistemi
⦿ NPC Görev Sistemi
⦿ Zindan
⦿ Arsalar
⦿ Otomatik bosslar
⦿ Ödüllü parkurlar
⦿ Günlük Eventler
⦿ Otomatik yenilenen hammadde
⦿ VIP özel warplar
⦿ Sade içerik kafa karıştıran pluginler yok salt faction deneyimi
⦿ Ve daha birçok özellik

⦿ Hile/Makro kullanmak kesinlikle yasaktır. Cezası: İlk seferde 7 gün ikincide süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.

⦿ Din, dil, ırk vb. değerlere ayrımcılık, küfür ve hakaret tamamen yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.

⦿ Aile bireylerini içeren küfür, hakaret, aşağılama vb. Cezası: 1 gün sunucudan uzaklaştırılmak.

⦿ Diğer oyuncuları kandırmak veya dolandırmak yasaktır. Cezası: 5 gün süreliğine sunucudan uzaklaştırılmak.

Tamamı için: NgtCraft Kurallar

Lütfen Sunucuya Göz Atmadan Hard Değil Tarzı Yorumlar Yapmayın Yorumlarınızı Esirgemeyin <3
Hepinizi Bekliyoruz :))

Son düzenleme:

DarkSad

Kaşif
Sistemler çok klasik, nerdeyse tüm sunucularda var. Yapılar geliştirilmeli, konu tasarımı geliştirilmeli.

Birkan

Elmas madencisi
Sistemler çok klasik, nerdeyse tüm sunucularda var. Yapılar geliştirilmeli, konu idare eder.

NgtCraft

Oduncu
Sunucu olarak eski ve anlaşılır kafa karıştırıcı gereksiz pluginlerden uzak sadece pvp odaklı olmasını istedik Yorumlar için teşekkürler.

ChadwickV2

Demir madencisi
Text - İcon ile oluşturulmuş bir konu. Benim gözüme hoş gözüktü. Faction pek oynamam, sistemler araştırmama göre klasik gözüküyor. Hard Faction olaraksa ilk defa duyuyorum.