Öneride bulun ödül kazan

avery007

Elmas madencisi
Daha yeni gördüm sitede öneride bulun ödül kazan diyor ama ben daha 3gün önce öneride bulundum ama bana hiç bir ödül gelmedi nasıl ödülümü alabilirim

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
Yapmış olduğun öneri çeşitlerine göre ödül verilir diye düşünüyorum. Vermiş olduğun önerileri daha önceden senin yerine başka oyuncularda vermiş olabilir. Önerilerde bulunurken içerik ve içerik detayından bahsederek yetkili kadrosuna yardımcı olabilirsin. Ödül kısmına gelecek olursam en kısa sürede verilir.

avery007

Elmas madencisi
Yapmış olduğun öneri çeşitlerine göre ödül verilir diye düşünüyorum. Vermiş olduğun önerileri daha önceden senin yerine başka oyuncularda vermiş olabilir. Önerilerde bulunurken içerik ve içerik detayından bahsederek yetkili kadrosuna yardımcı olabilirsin. Ödül kısmına gelecek olursam en kısa sürede verilir.
Ben desteğe yazdım bana daha ödül sistemi aktif değil dedi

EfeK0

Kömür madencisi
Ben desteğe yazdım bana daha ödül sistemi aktif değil dedi
Çıldırıyorum böyle olunca. Öneride bulun diyor ödül kazan diyor vermiyor. Geçen gün uçma sorunu düzeltildi diyorlar, oyuna girip bakıyorum herkes uçuyor :/.

avery007

Elmas madencisi
Çıldırıyorum böyle olunca. Öneride bulun diyor ödül kazan diyor vermiyor. Geçen gün uçma sorunu düzeltildi diyorlar, oyuna girip bakıyorum herkes uçuyor :/.
Evet biran önce gelse keşke sevinmiştim ödül alcam di ye