ONYX Store Hosting Firmamız Açıldı!

Onyx Store

Oduncu
Selamlar ben Onyx , Visual Studio , C# , Python , Django , PHP , HTML , JavaScript , MySQL , SQL , Plesk , Windows , Linux , Azure gibi konularda hatrı sayılır bilgiye sahibim. Bu foruma katılmamın sebebi aslında çok basit. Hizmet sağlamak için bu foruma katılıyorum. Bildiğiniz üzere sunucularınızı yayımlamak için bir vps,vds veya cloud sunucuya ihtiyacınız oluyor. Bende sizin bu ihtiyacınızı gidermek istiyorum. Bazı firmaların sizlerin cebinden 300 400 TL gibi fiyatlar alarak sizlere ölü makineler verdiği aşikar. Yurt dışı lokasyonlu makineler herkese uygun geliyor fakat onların fiyatları bile bazı arkadaşlarımız için çok pahalı. İşte ben bu sorunu ortadan kaldırmak için bu foruma katılıyorum. Onyx olarak sizlere 200$ Azure Trial Hesabı yani deneme hesabı sağlayacağım. Kimileriniz direkt konuyu baltalamak isteyecektir , önden yollarını veriyorum istediğiniz gibi baltalayabilirsiniz. Şimdi size kısaca anlatacağım bu Azure deneme hesabı nedir ne işe yarıyor ? Minecraftta sunucu açmak istediniz fakat sunucuya verecek 200-300 TL paranız yok. Açacağınız sunucunun da 2GB 4GB Ramli düşük donanımlı bir sunucu olmasını istemiyorsunuz. İşte burada Azure hesabı sizlere yardımı çok büyük dokunacak. Azure' den kotalara bağımlı olarak istediğiniz özelliklerde sunucu açabiliyorsunuz. İster 1 CPU , 1 GB Ram ister 4 CPU 32 GB Ram bu açılan sunucular direkt olarak bakiyenizden para kesmiyor. Kullandıkça öde mantığı ile kullanıyorsunuz. Kısacası makul fiyat ile çok güzel bir sunucuya sahip olacaksınız. DDoS veya DoS konusuna gelirsek , Microsoft tarafından barındırıldığı için söz konusu dahi olmayacaktır. Sunucular bölgeye göre 1-10 Gbit hatta sahiptir. Örnek verirsem ABD'deki sunucu ile BAE'deki sunucu bir değildir. İnternet altyapıları farklıdır.Aşağıda kısa bir video bulunmakta tanıtım amaçlıdır. İlerleyen süreçte Azure ile alakalı daha detaylı videolar vs ayarlayabilirim fakat şu anlık bu kadar.

Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz ve/veya satın alımda bulunmak isterseniz ONYX Store Discord Sunucusu' na katılarak hızlı destek alabilirsiniz.