OptiFine Nedir ve OptiFine Cape Nasıl Alınır

noodles

Demir madencisi
Herkese merhaba, ben noodles. Bugünkü konumda sizlere "OptiFine nedir, OptiFine Cape nasıl alınır ve tasarımı nasıl değişir?" tarzı soruların yanıtını vereceğim. Haydi başlayalım!

Optifine

OptiFine oyundaki FPS değerini optimize eden, oyun içi yakınlaştırmayı sağlayan bir araçtır. İndirmek için altı çizili yazıya tıkla.

ayraç-png.png

Optifine Cape Almak

OptiFine Cape almak için OptiFine sitesine 10$ değerinde bir bağış yapmanız gerekmektedir. Resimdeki yolları izleyerek siz de bir OptiFine Cape sahibi olabilirsiniz!

1057

Siteye girdikten sonra kutu içine alınmış "Donate" yazısına tıklayın.

1059

1058

Minecraft içi isminizi yazdıktan sonra istediğiniz bir tasarım seçin ve "Paymentwall" kutucuğuna tıklayın.

ayraç-png.png

1060

Ardından gelecek sekmede boş bırakılan kutucuğa örnekteki gibi "Bağış email adresinizi" yazın ve "Continue" kutucuğuna tıklayın.

ayraç-png.png

Ödemenizi yaptıktan sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

ayraç-png.png

Kapanış

Bugünlük bu kadardı arkadaşlar. Daha fazla böyle konu istiyorsanız yorum kısmından belirtmeyi unutmayın. İyi günler.

DarkSad

Kaşif
Optifine pelerinleri için illa satın almanıza gerek yok, eğer bir CraftRise oyuncusuysanız bedavaya pelerin yapabilirsiniz.

avery007

Elmas madencisi
Peki bunu yapınca premium olmasada bizde butun swlerde falan kalcakmı

TUTKU

Oduncu
Herkese merhaba, ben noodles. Bugünkü konumda sizlere "OptiFine nedir, OptiFine Cape nasıl alınır ve tasarımı nasıl değişir?" tarzı soruların yanıtını vereceğim. Haydi başlayalım!

Optifine

OptiFine oyundaki FPS değerini optimize eden, oyun içi yakınlaştırmayı sağlayan bir araçtır. İndirmek için altı çizili yazıya tıkla.

Ekli dosyayı görüntüle 1059

Optifine Cape Almak

OptiFine Cape almak için OptiFine sitesine 10$ değerinde bir bağış yapmanız gerekmektedir. Resimdeki yolları izleyerek siz de bir OptiFine Cape sahibi olabilirsiniz!

Ekli dosyayı görüntüle 1057

Siteye girdikten sonra kutu içine alınmış "Donate" yazısına tıklayın.

Ekli dosyayı görüntüle 1058

Minecraft içi isminizi yazdıktan sonra istediğiniz bir tasarım seçin ve "Paymentwall" kutucuğuna tıklayın.

Ekli dosyayı görüntüle 1060

Ardından gelecek sekmede boş bırakılan kutucuğa örnekteki gibi "Bağış email adresinizi" yazın ve "Continue" kutucuğuna tıklayın.

Ödemenizi yaptıktan sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kapanış

Bugünlük bu kadardı arkadaşlar. Daha fazla böyle konu istiyorsanız yorum kısmından belirtmeyi unutmayın. İyi günler.
Premiumu nerden alcaz belki benim vardır ama bilmiyorum hesabımı başkası açtı söyleyebilecek var mı???

Huseyin_mc

Nether kaşifi
Premiumu nerden alcaz belki benim vardır ama bilmiyorum hesabımı başkası açtı söyleyebilecek var mı???
Premium Hesabı Alcaksan Bazı Avantajları Var Ben Site Vericem Ordan Satın Alabileceksin Para Karşılığı 5-50 Tlye Kadar Premium Hesaplar Bulunmakta Buarada Bazı Avantajları Var Normal Minecraft Hesabı Değil
SİTENİN LİNKİ:
➡ BURAYA TIKLA

erkamtb

Oduncu
peki bu pelerini istediğimiz zaman değiştirebilrmiyiz

Typhlozz

Kömür madencisi
Harika ve yararlı bir konu olmuş, teşekkürler.

toher

Oduncu
Optifine pelerinleri için illa satın almanıza gerek yok, eğer bir CraftRise oyuncusuysanız bedavaya pelerin yapabilirsiniz.
evet 3 yıl sonra yanıt veriyorum ama görürsün inşallah nasıl craftrise oynayarak bedava pelerin alabiliyoruz (yani mc premium hesabımda 1.16 girerken o cape gözükücekmi yoksa craftrisedeki lonca caplerinimi kastediyorsun)