OTIC

DarkSad

Kaşif
OTIC bir mini gamesdir ve 2 adet aletin olur onlarla adam öldürdükçe öldürme sayın artar belirli bir süre içinde en fazla oyuncuyu öldüren oyuncu o oyunu kazanır büyük ihtimalle client ile birlikte o da çıkacak.

Birkan

Elmas madencisi
OTIC bir mini gamesdir ve 2 adet aletin olur onlarla adam öldürdükçe öldürme sayın artar belirli bir süre içinde en fazla oyuncuyu öldüren oyuncu o oyunu kazanır büyük ihtimalle client ile birlikte o da çıkacak.
kanka bu şey gelse daha iyi olurdu adam öldürdükce setin çogalıyor

iDeadlyHero

Kömür madencisi
Oitc klasik bir oyun olduğu için son zamanlarda PVP sunucuları azaldı arena pvp gibi şeyler yapılabilir , RiseClient çıkmasıyla birlikte

Afedilmem

Kızıltaş madencisi
x-x-x-x-x-x-x-x-x
Öncelikle OTIC değil, OITC olarak yazılan bir minigamestir bu. Bunu açıklarken bile ismini yanlış yazmanız baya garip. Neyse, bu minigames 2 adet eşya ile başlatıyor 1. si kılıç 2. si yay. Eğer yay ile adamı vurursan (tek atıyor) +1 puan gelir ve envanterine 1 adet ok eklenir eğer ıskalarsan envanterine ok gelmiyor ve mecburen kılıç ile dalmak zorunda kalırsın (kılıç tek atmıyor.). Benim bildiğim kadarıyla 30 puana ulaşmak gerekiyor.
x-x-x-x-x-x-x-x-x

Crefax

Rafa
Yeni Minigameslerin gelmesi Yerine şuanki minigameslerdeki lag sorunu giderilmeye çalışılsa daha iyi bir ortam olabilir yeni minigameslerin gelmesi demek yetkililerin oraya yönelmesi demek client launcher gibi daha önemli olan konulara ağırlık verilse daha iyi olur

Crefax StarTeam

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
aaa vardı galiba kaldırdı yemin ederimki gördüm kesin kaldırıldı ama ben yazmış dedilerki OITC çok yakında aktif olacaktır

DarkSad

Kaşif
x-x-x-x-x-x-x-x-x
Benim düşüncem öyle. Mesela UHC de öyle olmuştu 300 kişi girerdi bi 2 hafta boyunca sonradan düştü 0-20 arası girilmeye başlandı bazen hiç girilmiyor.
x-x-x-x-x-x-x-x-x
Fakat zaten GunGame aktiflik gerektiren bir oyun o oyun başlamıyor ve 24 saat aktif çıktığın zaman herşeyin kayıt altına alınıyor yani Factions,SkyBlock ve Survival gibi bir oyun fakat PvP içeriyor o dediğin UHC 12 kişi de başlıyor ve çok uzun 30 dakika oyun mu olur :D

avery007

Elmas madencisi
Speed builders geldi oitc gelebilir the pit gelsin vez arena pvp gravity gelse oşur