OYNA.COLDNETWORK.NET | Yenilikçi Faction | Gelişmiş Sistemler | Lagsız Oyun Keyfi

SpelTura

Oduncu
Avrupanın devasa sunucusu ColdNetwork artık Türkiye'de! Faction açarak yola koyulacak. ColdNetwork'e ileride yeni oyun modları da eklenecektir. Bir çok büyük klanın da oynayacağı sunucuya sende katıl. Yenilenen ve güncellenen Faction oyun modu ile oyuncularımıza faction sunucumuzun zevkini doruklarına kadar yaşatmaya devam ediyoruz.

Sunucu Adresi: Cold Türkiye sunucusunda oynamak için oyna.coldnetwork.net EU sunucusunda oynamak için np.coldnetwork.net
Site Adresi: https://tr.coldnetwork.net/ & https://coldnetwork.net/

Sunucu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yetkililerle iletişim kurmak için:

· Pengurino#0001 | EU & TR OWNER (EU Sunucu adresi play.coldnetwork.net Premiumsuz np.coldpvp.com)
· nommeh#8213 | TR Owner
· SpelTura#3321 | Developer & Manager

ColdNetwork TRFC damga vuran sistemlerimiz hakkında bilgi:

· End: TR-FC de alışılmamış ve amacı tamamen pvp üzerine yapılmış bir dünyadır. Mob öldürerek MobCoin kazanırsınız /mobmarket panelinden para,kılıç,güçlendirmeler vb. şeyler alabilirsiniz. Ayrıca mobları keserek para da kasabilirsiniz. End'de hiç bir komut kullanılamaz portala atlıyarak kaçılabilir.
· Nether: Nether Bölgesi PotPvP üzerine kurulmuş pvp ve kasılma alanıdır. bu dünyada altın elma 5 dakikada bir yenilenbilir.

14154

14156
14157
14158
14161
14162

Ekli dosyalar

• 227.2 KB Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

RionLevion

Oduncu
Yeni bir sunucu olmadığını girer girmez anladım. Yapılan FakeLobi kısaca "ÇakmaLobi" özensizdi ve üstüne sanırım yabancı bir Server'dan çalınmış, daha önce böyle bir sunucu lobisi gibi bir yer gördüğüme eminim.
16028

Sunucu ya başlar başlamaz Spawn olduğunuz yerin hemen tam dibin de olan bir hologram ile karşılaştım, göz almaması için gri tonunda ayarlanmış olması güzeldi, hoşuma gitmişti, Npc konumları ve hologramları güzel ayarlanmıştı, sadece tek eleştirim Spawn noktasın da olan /instagram olayını daha herhalde halledememişler. Spawn kısmındaki ufak çaplı bir çalışma hatasını da es geçmemişler biraz daha öne alırsanız daha iyi olabilir oyuncunun direkt okuyabilmesini sağlarsınız.
resim_2023-01-23_061606529.png

Kasalar kısmın a geldiğindiği zaman, kasalardaki ürünlerin iyi hazırlandığını ama saçma bir şekilde altların da oranlarının da yazdığını görebiliyoruz. Buna gerek yok zaten verilen oranlardan daha alt veya daha üst rakamlar a koyulduğunu hepimiz tahmin edebiliyoruzdur.
resim_2023-01-23_061718008.png

Daha da saçma olanı ise Şans Kasası diye birşey yapılmış, kasanın içerisinde Keskinlik 25 veya BOŞ çıkıyor. Bu arada buraya girip bunu satın
almak istiyorsanız hiç hiç bu fiyatı vermeyin, Keskinlik 25'in fiyatı gösterilenden daha da az %25 hatta %15 civarı. "Nerden biliyorsun?"
sorusuna cevabım şudur; Daha önceden bu sunucu da uzun bir süre Rehber,Asistan,Moderator ve Admin olmuştum ordan biliyorum.
resim_2023-01-23_065035253.png

Warp'ları klasik olarak es geçiyorum genel de en çok ziyaret edilen yerler zaten bu sunucu da pvpmaden pvparena ve arsalar oluyor, bunları direkt olarak es geçiyorum ve kişisel olarak deneyimlerin ve bazı oyuncuların deneyimlerinden size aktarıcağım.

Sansürlememin nedeni kişilerin suncudan ban yememesi için.

Anonim : sunucu da uzun zamandır oynuyorum kurucusu oyuncularını sadece ona para vermesi gereken kişiler olarak görüyor ve herkes e küfür ediyor ama kendisine küfür edilmesinden de çekinmiyor egosu zaten tavanda "sansür" bu kadar diyim sana girip oynamak istiyorsan eşi benzeri yok ama insanlar yine de kötünün iyisi diye takılıyorlar.

Anonim2 : Genel olarak güzel ama destek nedense eski sezonlardaki gibi çok yavaş ve sadece biraz para kazandırmak için yapılan bi sunucu gibi geliyo hani bi artısı yok sunucunun.

Anonim3 : Kurucusu bir klandan sadece 7k ya yakın para karşılığı item vermiş ve sanırım bu 2 sezon sürdü şikayetler üstüne şikayetler etmiştik sanırım üstüne adamlar her ws kaybettiklerin de Admin desteği vs. felan diyorlardı.

Kişisel Eleştirim ; Evet sunucu eskiden beri olan alt yapısı "EU" içerisinden gelen bi yapı taşına sahip ama bunu türkiye içerisin e nasıl entegre edip daha sonradan bozabiliriz diye düşünülmüş gibi geliyor, gidip kendilerine rakip gördükleri sunucuların hepsin e ddos saldırıları yapıyorlar ve insanları kendi sunucularına çekmeye çalışıyorlar. Eski sezonlar da olan üst yöneticilerin para ile item satma durumunu da unutmak istemiyorum çünki sanırım üst yöneticilerin hepsi kendi oldukları eski klanlar ile ws durumların da yetkilerini kullanıp klanındaki insanlar a gizliden gizliye item verdiklerini ve klanlar tarafından işletildiğini anlıyabilirsiniz, tabiki cidden güzel olduğu zamanlar onlinesi çok fazlaydı ve bir ağırlığı vardı ama şu anda hiç kalmamış durum da bir insanın oynamasını gerektirmeyen bir sunucu sezon 4-5 diyorlar ama nerdeyse sezonları 10 a dayandı sunucu o kadar wipe yedi ki 1 sezon içerisin de 4 kere felan reslendi sanırım 3 ay gibi bir süre de en az sunucunun açık kalma süresi de 5 veya 6 daha sonrası maalesef gelmez çünki online bitiyor Kurucu ve Developer ekibi ilgilenmiyor tekrar yönetici ekibi değişiyor ve geçen sezon aynı hataları yapan adamlar yine alınıyor yani aynı ekibin etrafın da sezonsal olarak Developer ekibi ve Yönetici ekibi değişiyor.. Diyceğim şey şu. Sunucu ya girip oynıycaksanız sadece kısa bir vaktinizi ayırın sürekli olarak oynamamaya özen gösterin ve para yatırmayın çünki bir kaç ay sonra bir daha girmeye çalıştığınız zaman Online olmaması sebebi ile kapandığını görüceğiniz e eminim. iyi forumlar.

Ekli dosyalar