oyna.requlogia.com | Çiftçi, Tüccar, Özel Eşyalar & Örs, Hızlı Üretim, Pass, Ada Yükseltmeleri ve VIP DEĞERİNDEKİ YETKİ HEDİYE!

Requlogia

Kızıltaş madencisi
Sunucumuz aktif,
konu güncel.

Herkesi bekleriz.

Requlogia

Kızıltaş madencisi
Sunucumuz aktif,
konu güncel.

Herkesi bekleriz.

Requlogia

Kızıltaş madencisi
Sunucumuz aktif,
konu güncel.

Herkesi bekleriz.

Requlogia

Kızıltaş madencisi
Sunucumuz aktif,
konu güncel.

Herkesi bekleriz.

Requlogia

Kızıltaş madencisi
Sunucumuz aktif,
konu güncel.

Herkesi bekleriz.

Requlogia

Kızıltaş madencisi
Kendılerı tamamı ıle emek hırsıızıdır op skyblokda haftalarca ugrastım adamam sunucuuda ılk 3 e soktum. sunucuya web sıtelerde oy vererek bı sıralama kasılıyor ve 1. ye oyun ıcı kredı verılecegı soylendi ben oy verdım ve ay sonu 1. geldım amma velakın kredım verılmedı bunu kendılerıne ılettıgımde op skyblok sıfırlanıcak ondan verılmedı dedıler ve bneı banladılar sakın olakı sakın üye olmayın. emeğinize yazık olur
Merhabalar, sunucuya hakaret ve nefret söylemi sebebi ile yasaklandığınızı görüyorum. Onun dışında aylar öncesinden OpSkyBlock bölümümüzün yenileceği duyurusunu discord sunucumuz üzerinden iletmiştik. Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız neden instagram hesabımız üzerinden pişman olduğunuzu, yasağınızın kaldırılmasını talep ettiniz? Lütfen olayları kendi açınızdan ya da hırsınız ile değerlendirmek yerine sizi neden sunucumuzdan yasakladığımızı bir düşünün. Yine de yorumunuz ve düşünceniz için teşekkür ederiz. İyi forumlar.