Oyun Hatası!

Flixy

Kömür madencisi
Merhabalar,Ben craftrisea girdiğimde Drop yiyorum ve oyunum kapanıyor galiba bu .craftrise dosyasını sildim ve oyuna girdiğimde drop yiyor bunun hatası nedir acaba bilen varmı bu arada bilgisayarım kötü olduğundan gerçekçi hareketler açılıyor ne yapmalıyım bana .craftrise dosyasını atıcak varmı en fazla fpse ayarlıyıp hesaptan çıktıktan sonra atıcak birisi varsa discorda beklerim (ꡌ・𝓕𝓵𝓲𝔁𝔂★#8632) Discordda full aktifim iyi formlar..

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Merhaba,
Aldığınız şey bir oyun hatası olarak gözükmüyor, sistem yetersizliği olduğunu düşünmekteyim. Oyuna girmeden önce video ayarlarından düşüğe çekip hızlı bir şekilde mod ayarlarından kapatmayı deneye bilirsiniz.

Flixy

Kömür madencisi
Merhaba,
Aldığınız şey bir oyun hatası olarak gözükmüyor, sistem yetersizliği olduğunu düşünmekteyim. Oyuna girmeden önce video ayarlarından düşüğe çekip hızlı bir şekilde mod ayarlarından kapatmayı deneye bilirsiniz.
çöp bilgisayara sahip olduğumdan dolayı yapamıyorum esc basamıyorum bile ram düşüremiyorum 2 gb ram var ama cr launcherda 1024 mb olduğu için olmuyor dediğim gibi discord eklerseniz bu konuyu orada konuşabiliriz.

mustafamacir

Kömür madencisi
Merhabalar,Ben craftrisea girdiğimde Drop yiyorum ve oyunum kapanıyor galiba bu .craftrise dosyasını sildim ve oyuna girdiğimde drop yiyor bunun hatası nedir acaba bilen varmı bu arada bilgisayarım kötü olduğundan gerçekçi hareketler açılıyor ne yapmalıyım bana .craftrise dosyasını atıcak varmı en fazla fpse ayarlıyıp hesaptan çıktıktan sonra atıcak birisi varsa discorda beklerim (ꡌ・𝓕𝓵𝓲𝔁𝔂★#8632) Discordda full aktifim iyi formlar..
Bende bu tarz bir hata alıyorum

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
çöp bilgisayara sahip olduğumdan dolayı yapamıyorum esc basamıyorum bile ram düşüremiyorum 2 gb ram var ama cr launcherda 1024 mb olduğu için olmuyor dediğim gibi discord eklerseniz bu konuyu orada konuşabiliriz.
Yazı yazılalı çok olmuş ama 2 veya 4 gb ramın varsa oyuna 512 mb vermek 1024 mb vermekten daha iyi performans sağlıyor.

NachoSs

Demir madencisi
Bende bu tarz bir hata alıyorum
.craftrise dosyasını başkasından almamanı tercih ederim, virüs vb. çıkabilir. CraftRise ile bağlantılı bütün dosyaları silip www.craftrise.com/oyna/ adresinden tekrar yükleyerek birdaha deneyebilirsin. @onurbaba0911 arkadaşımın dediğini de deneyebilirsin. Oyunun kendi içindeki performans ayarlarını düşürerek ve chunkları kısarak çok daha iyi bir oyuna sahip olacağını düşünüyorum. Sorun devam ederse çözmek için burada olacağım :)

Eğer yanıtım size yardımcı oldu ise lütfen beğenin! :)
Discord: golllge35#1914
İnstagram: golllge35
YT: NachoSs Official

Nick: ALTAYLI