Oyuna bağlanamama sorunu

maccrash

Kömür madencisi
Öncelikle selam aleyküm
Eskiden craftrise sunucusunda oynuyodum ve derslerime odaklanmak için bilgisayara ve oyunlara ara verdim ve tekrar oyuna dönmek istedim fakat bu sorunla karşılaştım yardımcı olabilirseniz sevinirim
9189

MUTLU DEAGRO

Demir madencisi
Merhaba,
Büyük ihtimal Yurt Dışından giriyorsunuz. CraftRise sunucuları Yurt Dışı girişlerine geçici olarak kapalı, yakında açılır.

maccrash

Kömür madencisi
Merhaba,
Büyük ihtimal Yurt Dışından giriyorsunuz. CraftRise sunucuları Yurt Dışı girişlerine geçici olarak kapalı, yakında açılır.
Evet yurt dışındayım, yardımınız için teşekür ederim sroum şu ki : tahmini nezaman açılır yurt dışı girişleri ve nerden bu bilgiye erişebilirim tekrardan teşekür ederim

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Evet yurt dışındayım, yardımınız için teşekür ederim sroum şu ki : tahmini nezaman açılır yurt dışı girişleri ve nerden bu bilgiye erişebilirim tekrardan teşekür ederim
Ben Ukraynadan bağlanıyorum.Sizde bağlanmak istiyorsanız ücretli ve kaliteli bir vpn kullanarak bağlanabilirsiniz.Ücretsiz VPN'ler ile yüksek pinginiz olur fakat.

MUTLU DEAGRO

Demir madencisi
Her hangi bir bilgim yok yetkililer en kısa zamanda açar diye düşünüyorum.
Bilgi edinmek istiyorsanız DİSCORD sunucusuna gelebilirsiniz

maccrash

Kömür madencisi
Her hangi bir bilgim yok yetkililer en kısa zamanda açar diye düşünüyorum.
Bilgi edinmek istiyorsanız DİSCORD sunucusuna gelebilirsiniz

Discord sunucunuzda lütfen ticket atınız dediler ticket attım bende yani discorda bunu söylediler yardımcı olabilicek yok :)

maccrash

Kömür madencisi
Sorun çözülmüştür vpn ile oyuna bağlandım fakat ping çok fazla olduğu için biraz şikayet etiğim dorudur :D
Yinede yardımlarınız için çok teşekür ederim EmirhanSahn ve Mutlu Deagro

EmirhanSahn

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Sorun çözülmüştür vpn ile oyuna bağlandım fakat ping çok fazla olduğu için biraz şikayet etiğim dorudur :D
Yinede yardımlarınız için çok teşekür ederim EmirhanSahn ve Mutlu Deagro
Ben rica ederim.Dediğim gibi ping biraz yüksek olabilir ama şimdilik idare etmeye çalışın.Yakın süreçte bağlantılar açılacak yurt dışından.