Oyunda Öldüğümüzde Sinirlenmek

Nasors

Zümrüt madencisi
raccoonHead.png

Hepinize Merhabalar değerli forum seveler bugün sizinle birlikte Oyunda Öldüğünüzde Sinirlenmek hakkında konuşmak istiyorum.

Oyunda öldüğümüzde sinirlenmek normal mi?

Bana soracak olursanız hiç normal değildir. Evet, hırsınız olabilir fakat bu hırsı dikkatli kulanmanız lazımdır. Bu bir oyundur sakin davranmanız lazım. Eğer daha çok sinirlenirseniz sağlınıza zarar verebilirsiniz.

Sinirlenmenin zararı nedir?

-Çok asabi olursunuz
-Çok kinci birisi olabilirsiniz
-Bazı işleri paranoya bağlayabilirsiniz.
-Vb. daha çok zararı vardır.

Nasıl sakin kalabilirim, sakinliğimi nasıl koruyabilirim?

- Su içip rahatlayabilirsiniz.
- Hatanız neyden kaynaklanıyorsa araştırabilirsiniz
- Sabredebilirsiniz.
- Dini olarak bakarsak dua edip rahatlayabilirsiniz.

Klavyenizi, Farenizi ve Kulaklığınızı kırarak rahatlayamazsınız. Aksi halde kırdıktan sonra bir 10-15 dakika rahatlayıp sonra baktığınızda üzülürsünüz. O kadar para verdim şimdi artık bir hurda oldu dersiniz içinizden. Eminim ki oyunda öldükten sonra bağırıp çağırdığınızda oldu. Komşular rahatsız olur, aileniz size tepki verebilir. İşte bu yüzden sinir iyi bir şey değildir.

Evet, bende öldükten sonra sinirlendim bağırdım çağırdım ağladığım bile oldu fakat bunlar geçici şeyler sessiz kalın ve oyunuzun keyfine bakın. Bu sadece oyun, Dünya'yı kurtarmıyorsunuz.

Peki sizin düşünceleriniz nelerdir? Oyunda öldüğünüzde sinirlenip bir şeyler kırdığınız oldu mu? Düşüncelerinizi aşağıda yorum olarak yazabilirsiniz. Konumuzu beğenmeyi unutmayın.

Nasors

Zümrüt madencisi
Öldükten sonra sinirlenmek oldukça doğal bir şeydir, öldükten sonra küfretmek ise anormaldir; çünkü öldüren taraf da siz olabilirdiniz, küfür yemek hoş olmazdı değil mi? Bu sadece bir oyun. Siniri geçirmek için sakin müzikler dinler, elinizi yüzünüzü yıkayabilirsiniz, biraz da hava almaya çıkın, 15 dk'ya düzelirsiniz.
Bu bir oyundur, sinirlenmek hiç normal değildir. Keyfinize bakmanızı tavsiye ederim.

Nasors

Zümrüt madencisi
Kişilerin duygu miktarları önem verdikleri şeyler doğrultusunda artabilir, sen oyuna hiç önem vermiyor olabilirsin ama hayatı oyun olan insanlar var, biraz sempati ile bunları anlamak mümkün. İyi forumlar dilerim.
Eğer gerçek bir hırs varsa dikkatli kullanılması lazımdır. Yoksa kendisine ve başkalarına zarar verebilir.

Ummet_ER

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
raccoonHead.png

Hepinize Merhabalar değerli forum seveler bugün sizinle birlikte Oyunda Öldüğünüzde Sinirlenmek hakkında konuşmak istiyorum.

Oyunda öldüğümüzde sinirlenmek normal mi?

Bana soracak olursanız hiç normal değildir. Evet, hırsınız olabilir fakat bu hırsı dikkatli kulanmanız lazımdır. Bu bir oyundur sakin davranmanız lazım. Eğer daha çok sinirlenirseniz sağlınıza zarar verebilirsiniz.

Sinirlenmenin zararı nedir?

-Çok asabi olursunuz
-Çok kinci birisi olabilirsiniz
-Bazı işleri paranoya bağlayabilirsiniz.
-Vb. daha çok zararı vardır.

Nasıl sakin kalabilirim, sakinliğimi nasıl koruyabilirim?

- Su içip rahatlayabilirsiniz.
- Hatanız neyden kaynaklanıyorsa araştırabilirsiniz
- Sabredebilirsiniz.
- Dini olarak bakarsak dua edip rahatlayabilirsiniz.

Klavyenizi, Farenizi ve Kulaklığınızı kırarak rahatlayamazsınız. Aksi halde kırdıktan sonra bir 10-15 dakika rahatlayıp sonra baktığınızda üzülürsünüz. O kadar para verdim şimdi artık bir hurda oldu dersiniz içinizden. Eminim ki oyunda öldükten sonra bağırıp çağırdığınızda oldu. Komşular rahatsız olur, aileniz size tepki verebilir. İşte bu yüzden sinir iyi bir şey değildir.

Evet, bende öldükten sonra sinirlendim bağırdım çağırdım ağladığım bile oldu fakat bunlar geçici şeyler sessiz kalın ve oyunuzun keyfine bakın. Bu sadece oyun, Dünya'yı kurtarmıyorsunuz.

Peki sizin düşünceleriniz nelerdir? Oyunda öldüğünüzde sinirlenip bir şeyler kırdığınız oldu mu? Düşüncelerinizi aşağıda yorum olarak yazabilirsiniz. Konumuzu beğenmeyi unutmayın.
Ciddi Bir Şey Ama Konuyu İlk Görünce Gülesim Geldi :D

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
oyunda kötü oynadığımda sinirleniyorum öldüğümde ise çok ağır küfürler ediyorum daralma geliyor + bende galiba sinir hastalığı var bir kere ölünce bile normal bir insandan çok daha fazla sinirleniyorum sinirlendiğimde hiçbir şey kırmadım ama sinirim yarım saat falan geçmez. Sinirimin sebeplerinden biri adamın beni öldürmeyi haketmemesi veya olta spam vb. yapması benden kötü oynuyosa ve ona ölüyorsam bir şekilde aşırı sinirleniyorum veya benden iyi oynayan biri beni öldürürse çok daha fazla sinirleniyorum her türlü sinirleniyorum durduramıyorum.