oyunum açılmıyor çöküyor

TodoGhosteado

Oduncu
launcherdan girip oyna butonuna basınca 30 40 saniye bekliyorum bi sebepten dolayı oyun açılmıyor ekran kartı sürücüm ve java güncel ama açılmıyor internetteki bi kaç video hep birbirini tekrarlıyor lütfen yardım (şu discorda çeki düzen verin yardım isityorum mesajım siliniyo adam küfür ediyo o silinmiyo .:d)

TodoGhosteado

Oduncu
launcherdan girip oyna butonuna basınca 30 40 saniye bekliyorum bi sebepten dolayı oyun açılmıyor ekran kartı sürücüm ve java güncel ama açılmıyor internetteki bi kaç video hep birbirini tekrarlıyor lütfen yardım (şu discorda çeki düzen verin yardım isityorum mesajım siliniyo adam küfür ediyo o silinmiyo .:d)

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
merhaba forumda ararsanız bulabilirsiniz bu sorunları muhtemelen vardır.

iyi oyunlar (biraz üşengecim kusura bakmayın):)

Airthes

airthes#9138
Merhaba değerli forum üyesi, bu konu hakkında bilgi almak için craftrise.com.tr/destek adresi üzerinden destek talebinde bulunabilirsin. Ayrıca şunu belirtmek isterim, Minecraft Türkiye discordunda hiç bir mesaj silinmez (küfür, argo, hakaret harici) ve küfür, argo gibi hakaret kavramlarını kullanan kişiler uyarılarak cezalandırılır. Lütfen bir şeyler yazmadan önce araştırın.

ardabutsad

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Öncelikle merhaba ArasArdahan!
-
Bu sorunla karşı karşıya kalan birçok kişi olmuştur. Ama bunun çok basit bir çözümü var. Eskiden ben de bu sorunu yaşıyordum ve bu video sayesinde sorunum düzeldi
👉 https://bit.ly/3oonEIz