Paladins Hk.

Bu konu Paladins hakkında bilgilenmenize yararlı oldu mu?

  • Evet

    Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır

    Kullanılan: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    1
  • Bu anket kapanacak: .

Jesuuuuu

Kömür madencisi
Katılım
19 Haz 2019
Mesajlar
18
Beğeni
5
Puanları
30
1045


SELAMLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR!

Daha önce Tribes: Ascend ve Smite ile adından sıkça söz ettiren Hi-Rez, son yıllarda tüm dikkatini yeni, başka bir oyunun üzerine vermişti. Elbette Smite da bir yandan geniş ve güzel güncellemeler alıyordu ancak firmanın asıl odağı Paladins: Champions of the Realm üzerindeydi. Çıkışından öncesinde ve sonrasında bazı oyunların kopyasıymışcasına yaklaşım yapan pek çok insanın öngörüsüyle karşı karşıya bir oyun. Kendine has oyun tarzı ve mekanikleri olan Paladins: Champions of the Realm gerçekten bambaşka bir keyif veriyor.

Paladins diğer benzer oyunlar gibi takım bazlı oyunlar ve genel hatlara sahip. 5e5 takımlar halinde çatışmalar yapan takımalar, farklı haritalarda, farklı bölgeleri ele geçirmeye çalışıyor. Takımlardan birisi ilk ortak noktayı aldığında patlayıcı dolu yükü karşı takımın üssüne götürmeye çalışıyor. Bu sırada diğer takım yükün geçişini önlemeli ve maçı kazanmaya çalışmalıdır. Aslında oldukça basit gibi görünse de oyunda ilerleyip yeni ve daha profesyonel oyuncular ile karşılaştıkça maçlar çok daha çekişmeli bir hale bürünüyor.

Paladins tamamen Türkçe olduğu için, oyunun mekaniğini çözmekte, eşya satın alma ve eşya niteliklerini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Fakat; daha önce oynadığınız oyunları İngilizce oynamışsanız ve İngilizce terimlere hakimseniz, İngilizce oynamak daha başka bir hava katıyor tabii. Oyunda seçebileceğiniz karakterler arasında dört ana rol bulunuyor. Tank, Destek, Hasar ve Vurkaççı. Hepsinin ve her karakterin kendine özgü bir yeteneği ve eğlencesi olduğu için hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip. Kimisi kocaman ağaca tek atıyor, kimisi aşırı tank olduğundan: ölmüyor.

Paladins bir takım oyunu. Ortada ele geçirilmesi gereken bir göreve sahip olan, takımca oynanılması gereken bir oyun. Oyunda bulunduğunuz ilk seviyelerde maalesef oyuncular göreve odaklanmak yerine düşmanlara kafa atmaya çalıştığı için genellikle ele geçirmeniz gereken noktayı hızlıca kaybedebiliyorsunuz. Bu durum ilk başta sizlere sıkıcı gelebilir. Fakat oyunu oynadıkça bu durum sizlere hiçte öyle gelmeyecek. Başka bir alternatif olarak, hesabınıza oyun parası yükleyebilir, oyunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Unutmadan! Overwatch veya Team Fortress 2 gibi, Paladins'in akranı olan oyunlarda çok başıma geldi. Bazı karakterler o kadar sıkıcı oluyordu ki, bencillik edip "ben bunu oynamam ya" dediğim çok oluyordu. Gerçekten Paladins'te böyle bir karakter yok. Hepsi oynanış açısından ayrı zevkli. Bu eğlenceye katılmayı unutmayın!


Buraya tıklayarak Paladins'i indirme, kayıt olma, foruma katılma ve E-spor gibi bir çok bilgiyi edinebilirsiniz.

DİPNOT: Paladins hakkında bir çok soruyu bu post altında sorabilir veya tartışabilirsiniz.
 
Üst