play.craftaeron.com | Klan Savaşları, Kutular, Sohbete Eşya Yansıtma, Maskeler | 1.8.X - 1.15.2

Craft Aeron

Oduncu
3997

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlerle 13.04.2020 tarihinde açacak olacağımız Faction sunucusunun ön tanıtım konusunu hazırladık. Buradan yola çıkıp sizlerle beraber iyi işler başaracağımıza inanıyoruz. Lütfen konu altına yorum yaparken bu konun bir ön tanıtım konusu olduğunu unutmadan yaparsanız seviniriz. Şimdiden sizlere iyi okumalar diliyorum. Esen kalın MC-TR okurları...

NOT: Sunucumuz ilk açıldığında AÇIK BETA olarak açılacağı için lütfen sunucu içinde ki hatalar&bozukluklar gibi şeyleri buradan veya gerekli iletişim adreslerinden yapmanızı önemle arz ederiz.

3998

Bizler sizler için çalışmaktan hiç vazgeçmeyen, yaklaşık 5-6 senedir bu işlerle uğraşan kaliteli bir ekibiz. Her bir yetkilimizin yıllar önce sunucuları oldu. Deneyimlerimiz pekişti, artık neredeyse kusursuz bir sunucu açmanın zamanı geldiğini düşünüp bu sunucunun temellerini atmaya karar verdik. Sunucu için yeri geldiğinde günde sadece 4-5 saat uyuyarak emek harcadık. Ve eminiz ki bu emekler elbet başarıyla sonuçlanacaktır. Sizler için destek ekibimiz 7/24 herhangi bir konuda maddi manevi destek vermeye hazır. Emeklerimizin boşa çıkmayacağına eminiz. Hepinizi sunucumuzda görmek isteriz.

3999

Şimdi gelelim sunucu özelliklerine bir sunucunun barındığı yer. Ee ne kaldı geriye ? Sunucu özellikleri tabi ki sizlerin rahat ve kaliteli bir sunucuda oynamanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Şimdi gelin isterseniz bu sunucu özelliklerine bir bakalım;

Hosting: BATIHOST

Ram: 8GB

Slot: 200

Lokasyon: Türkiye (10ms)

4000

Sistemler bir sunucun olmazsa olmazıdır.
Şimdi gelelim bizi diğer Factions sunucularından ayıran bu güzel özelliklere buyurun efendim;

Sizlerin özel olarak hazırlanmış 22 adet edit maskelere merhaba diyin.

4001

Sizlerin güvenli takas yapabilmesi için güzel bir eklenti satın aldık.

4002

Artık ormanda parayla satın aldığınız alana size ait bir bölge oluşturabilirsiniz.

4003

Bizleri gerekli sitelerde sunucumuzu öne çıkaran arkadaşları tabi ki de görmezden gelmeyip, ödüller hazırladık. Her oy veren kullanıcıya anında Oy Kasası Anahtarı verilir.

EN ÇOK OY ATAN,

1. Kişiye 30 Kredi
2. Kişiye 20 Kredi
3. Kişiye 10 Kredi

Şimdi eğer kullanıcı adınızda kabul edilmeyen imgeler, boşluk tarzı şeyler varsa sunucu sizi oyundan atar. Eğer ki versions kısmında sunucumuza hack, client, crash, tarzı şeyler ile girdiyseniz. Sunucu sizi yeniden atar.
Unutmayın hile ile bir yere gelinemez.

4004

4005

Bu sistemler sunucumuzun sadece ufak bir görünen kısmıdır. Daha fazlası için gelmeyi unutmayın.

4006

Sizler için dişini tırnağına takarak, uyku düzenini bozmak uğruna sizler için çalışan bu değerli kemik kadro, hani derler ya "Buz dağının birde görünmeyen kısmı var diye" işte bu görünmez kahramanlar sizler için hep ayaktalar işte bu güzel ekibi isterseniz bir tanıyalım.

Kurucularımız

Çağrı "queTR" Demirtaş
Orhan "DnzTR" Arslan

Adminimiz

Alperen "AlperenKlds" Koldaş

Reklam Koordinatörü

Koray "Japko" Çınar

4007

Şimdi diyeceksiniz ki bu kadar çalışma yaptınız biz nasıl inanalım. Bunun için birazda olsa güveninizi kazanmak için sunucu içinde yaptığımız birkaç bölgenin fotoğraflarını atalım.

4008

4009

4012

4010

4011

4013

play.craftaeron.com#6650

Şimdiden tanıtım konumuzu buraya kadar okuyan okurlara bir teşekkürü borç biliriz. Siz değerli oyun severler ile 13.04.2020 tarihinde sunucumuzda buluşmak dileğiyle...

Esenlikle kalın, iyi forumlar.

- Craft Aeron Yetkili Ekibi

Son düzenleme: