Play.CraftArtirox.net [1.8-1.17] Girince Çıkamayacağınız Güzel Bir OpSkyblock Sunucusu | Dengeli Ekonomi < 27.02.2022 15:00 /vipol Açıldık!

EyeStant

Demir madencisi
13520

13527

13521

13522

13523

13524

13525

13526

Seviyeli Spawner
Seviyeli Spawner Sayesinde
Spawnerinizi Geliştirip
Daha Fazla İtem Çekmesini
Saglayabilirsiniz

Ada Reklam
Belli bir oyun parası ile
adanızın reklamını yapabilir
oyuncuları adanıza davet
edebilirsiniz.

Balta
Elite Baltayı oyun içi elde
edebilir ve sizin yerinize
otomatik blok koydurabilirsiniz.

Coin Boost
2x Coin Boost elde edebilir
bunu kullanarak daha hızlı
coin kasabilirsiniz.

Metin Taşı
Metin taşını kırarak
Ödül kazanabilirsiniz

Vakit Nakittir
Paranızı yatırıp belirli bir
alanda afk kalarak para
kazanabilirsiniz.

Takas
Oyuncularla güvenli bir
şekilde takas için bu
sistemi kullanabilirsiniz.

Seviyeli Huni
Seviyeli Huni Sayesinde
Hunilerinizi Geliştirip
Daha Fazla İtem Çekmesini
Saglayabilirsiniz

Son düzenleme:

EyeStant

Demir madencisi
#EMEGE SAYGI Arkadaşlar simdi sizinle önemi bir konu konuşmak istiyorum bir arkadaşımın Sunucu paketleri Çalınmıştır Biliyorsunuz Bazı Emek Hırsızları Bir Şekilde Yolun u bulup Çalabiliyorlar Bizim Sunucumuzla ilgili Böyle Birşeye denk gelirseniz Görürseniz Hemen Bana Bildirin Gerkli Adli İşlemler Hemen Başlatayım.

Conleyi

Oduncu
Oynanabilir ve güzel bir OpSkyblock sunucusu fakat menülerin çoğunda yazım hataları mevcut(Bu genel bir sorun zaten suçlamıyorum ama bilgilendirmek istedim). Bir zamandan sonra para kontrolden çıkıyor ve çok hızlı para kasabiliyorsunuz, paranızda harcadıkça bitmiyor. Discord sunucularının geliştirilmesi gerektiği düşünüyorum biraz düşük kalmış. Kurt etkinliği adındaki bir etkinliği ilk defa burda gördüm yaratıcı olmuş fakat gün içinde en az yaklaşık 30 kez yapılıyor, yani çok az şey istiyor ve kaliteli şeyler veriyor. Emek vererek kasmak isteyenler için daha az emek harcayıp hızlıca kasılabileceksiniz(Zaten OP olduğundan çok birşey yok bunda). Yetkili konusunda ne iyi ne kötü, ilgileniyorlar fakat ciddiliktende sapabiliyorlar(olabilir hepimiz insanız fakat yazmak istedim). Her sunucuda olduğu gibi buradada birazcık düzenleme yapmanız iyi olur. Tabi bunlar benim görüşlerim. Onun haricinde güzel elinize sağlık kolay gelsin.

Son düzenleme:

EyeStant

Demir madencisi
Oynanabilir ve güzel bir OpSkyblock sunucusu fakat menülerin çoğunda yazım hataları mevcut(Bu genel bir sorun zaten suçlamıyorum ama bilgilendirmek istedim). Bir zamandan sonra para kontrolden çıkıyor ve çok hızlı para kasabiliyorsunuz, paranızda harcadıkça bitmiyor. Discord sunucularının geliştirilmesi gerektiği düşünüyorum biraz düşük kalmış. Kurt etkinliği adındaki bir etkinliği ilk defa burda gördüm yaratıcı olmuş fakat gün içinde en az yaklaşık 30 kez yapılıyor, yani çok az şey istiyor ve kaliteli şeyler veriyor. Emek vererek kasmak isteyenler için daha az emek harcayıp hızlıca kasılabileceksiniz(Zaten OP olduğundan çok birşey yok bunda). Yetkili konusunda ne iyi ne kötü, ilgileniyorlar fakat ciddiliktende sapabiliyorlar(olabilir hepimiz insanız fakat yazmak istedim). Onun haricinde güzel elinize sağlık kolay gelsin.
degerli yorumunuz için gerçekten teşekkür ederim çok güzel eleşştirilerde bulunmussunuz kurt etkinligini düzelttik