play.hexoncraft.com | Hard Emek Skyblock | 1.8-1.16 | YENİ AÇILDI | Özel Görevler,Borsa Sistemi,Kazı Kazan,Ada&İşçi Yükseltme,Hergün Event |

hexoncraft

Oduncu
9045

9046

9047

9048

9049

9050

9055

9056

9053

9054
Gelişmiş Kazı Kazan = Animasyonlu şekilde açılan pencerede kazı kazan oynayabilirsiniz.
İşçi Sistemi = Oyun içerisinde 5 Farklı katagoride bulunan işçileri adanızda çalıştırabilirsiniz.
Kırıktaş Jeneratör Yükseltme Sistemi = Kırıktaş kazarken belirli madenler çıkabilir. Bunların oranını yükseltmek istiyorsan hemen upgrade edebilirsin.
Borsa Sistemi = Oyun içerisindeki paranızı sanal paraya yada altına yatırmak istermiydiniz ?
Özel Spawner Sistemi = Oyun içerisindeki özel spawnerlar ile bakır gümüş ve tunç madeni kazanmak istermisiniz.
Günlük Eventler = Hergün olan Meteor Eventi ve çok daha fazlası için sunucumuza gelebilirsiniz.

Öncelikle Merhaba MC-TR ailesi ;

Sunucumuzda Yetkili Alımları Açıktır(Rehber, DRehber,Mimar,Admin) Başvurular için
Discord Adresimizi Ziyaret Edebilirsiniz. Yorum Yapmayı Unutmayınız.

01.02.2021 Tarihinde Açılışımıza özel %25 bonus kredi ve Vip Çekilişleri olacaktır discordumuza katılarak çekilişlere katılabilirsiniz.

(Maplerimiz kendi tarafımızdan yapılmıştır.Mimar alımları ile daha iyi bir seviyeye getirilecektir. not: Arena Mapi kendimize ait değildir !)

Discord'umuza Katılmak İçin Tıklayın.
www.HEXONCRAFT.com

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

hexoncraft

Oduncu
+GÜNCEL Sunucumuz 3 Gün Sonra (01.02.2021) Açılacaktır. Discord adresimize gelerek yetkili başvurusu yapabilir. Yada çekilişlerimize şimiden katılabilirsiniz.

furkanince6

Altın madencisi
Sunucun hakkında şu yorumu yapayım, benim sunucuma gelip reklam yapıyorsun ayriyetten sunucuna neden reklam yaptığını sormak için geliyorum geldiğim anda da ban yiyorum bunu açıklar mısın bana ?

Bu olaydan dolayı sunucuya kalitesiz diyebilirim