play.CapeNW.com │OP Factions & OP Skyblock │ ÖZGÜN & MODERN SİSTEMLER │ SUNUCU SIRALAMASINDA YERİNİ AL VE ÖDÜLÜNÜ KAZAN! │ TECRÜBELİ YÖNETİM │+100

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz aktif, sen de aramıza katılarak sonsuz eğlenceye eşlik etmez istemez misin?
play.LegionCraft.pw

horse

Oduncu
sunucuya ne oldu hocam? hata veriyor. çok özledim sunucunuzu açın da keyifle oynayalım

LegionCraft

Demir madencisi
OP SKYBLOCK AÇILIŞ HK.
Discord: discord.gg/capenw

Değerli oyuncularımız,
Uzun uğraşlar sonucu ortaya gerçekten çok güzel bir sunucu çıkarttığımız düşüncesindeyiz.
Yarın bu düşünceye sizlerin de katılacağını umuyoruz...
OPSkyblock sunucumuz alışılagelmişin dışında gerek piyasa düzeni, gerek kasılma yöntemleri, gerekse etkinlikleriyle oldukça eğlenceli ve uzun ömürlü bir sunucu olacaktır bundan yönetim ekibi olarak eminiz.
Sunucumuz bugün 18.00'da sizlerle beraber olacak ve gün içerisindeki event takvimi şu şekilde:

18:30 Dev Envanter Eventi (Kasa anahtarları, level blockları)
19:00 Pinata Eventi (Oldukça değerli level blockları elde edebileceğiniz eğlenceli bir etkinlik)
19:30 Ejderha Eventi (Değerli kasa anahtarı ve para elde edebileceğiniz eğlenceli bir etkinlik)
20:00 OX Eventi (Sorulan sorulara vereceğiniz cevap doğrultusunda üst turlara çıkarak VIP Üyelik kazanabileceğiniz eğlenceli bir etkinlik)
21:00 Çekiliş (Gelişiminizde önemli rol oynayacak olan kasa anahtarlarının çekilişleri yapılacak)

Eğlence dolu bir günde bizlere eşlik etmek istiyorsan 18:00'dan itibaren CAPENW'den sakın ayrılma ;)
play.CapeNW.org / play.CapeNW.com​