play.CapeNW.com │OP Factions & OP Skyblock │ ÖZGÜN & MODERN SİSTEMLER │ SUNUCU SIRALAMASINDA YERİNİ AL VE ÖDÜLÜNÜ KAZAN! │ TECRÜBELİ YÖNETİM │+100

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucularımız aktif, haydi sen de aramıza katıl!
play.LegionCraft.pw​

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz aktif, sürpriz yeni oyun modumuz için hazırlıklarımız başladı!
Haydi, sen de aramıza katıl.
play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz aktif, sürpriz yeni oyun modumuz için hazırlıklarımız başladı!
play.LegionCraft.pw​

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw​

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz sorunsuz bir şekilde aktiftir!
Güncelleme notları discord sunucumuzda paylaşılmaktadır.
Ayrıca yeni oyun modumuz olan Tek Blok bu hafta içerisinde aktif hale gelecektir!!!
Haydi sen de aramıza katıl, play.LegionCraft.pw​

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz sorunsuz bir şekilde aktiftir!
Güncelleme notları discord sunucumuzda paylaşılmaktadır.
Ayrıca yeni oyun modumuz olan Tek Blok bu hafta içerisinde aktif hale gelecektir!!!
Haydi sen de aramıza katıl, play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz aktif, sürpriz yeni oyun modumuz için hazırlıklarımız devam ediyor!
play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw​

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw

TEKBLOK HK. Tekblok oyun modumuza her geçen gün yeni sistemler ekleyerek, modern ve sürekliliği sağlayacak bir hale getiriyoruz. Tahmini açılış günümüz 10 Temmuz olarak belirlenmiştir.​

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw

TEKBLOK HK. Tekblok oyun modumuza her geçen gün yeni sistemler ekleyerek, modern ve sürekliliği sağlayacak bir hale getiriyoruz. Tahmini açılış günümüz 10 Temmuz olarak belirlenmiştir.​

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw

TEKBLOK HK. Tekblok oyun modumuza her geçen gün yeni sistemler ekleyerek, modern ve sürekliliği sağlayacak bir hale getiriyoruz. Tahmini açılış günümüz 10 Temmuz olarak belirlenmiştir.

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz aktif, sen de aramıza katılarak sonsuz eğlenceye eşlik etmez istemez misin?
play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
TekBlok Oyun modumuz sizlerle!
Haydi sen de aramıza katıl,

play.LegionCraft.pw

savahmet5

Oduncu
Gördüğüm en saçma şey bu dostum server dün 22:52 de aktif olmuş ben bu gün 04:00 gibi girdim 4 kişi var ben hariç 4 hepsi vip biz 3 kişi yaşımız da büyük aylardır yeni server bekliyoruz 20 30 online olsa yeter diyeceğimiz gece 5 kişi olması normal ama sorun şu 4 vip ne demek ilk günden vip satmanın amacı nedir biz 1. veya ilk 3 e oynama amacı ile bu kadar bekledik biz vip adam ile nasıl kapışalım adam adasında demir kasarken oto ben enayi gibi taş mı kaziyim bunu mantıklı buluyor musunuz pay to win bunun adı yani illa serverin kirası cart curt satış olacak ama ilk günden satışa açmak dünyanın en haksızca durumu bu şekilde gelip kimsenin oynayacağını sanmam bi rekabet yok parayı veren 1. isterse dünyanın en gelişmiş serveri olsun ortada rekabet hırs yok kazanan belli kimse kazanamayacağını bildiği oyunu oynamaz kesinlikle tavsiye etmiyorum ne umutlarla girmiştik oysaki

LegionCraft

Demir madencisi
Gördüğüm en saçma şey bu dostum server dün 22:52 de aktif olmuş ben bu gün 04:00 gibi girdim 4 kişi var ben hariç 4 hepsi vip biz 3 kişi yaşımız da büyük aylardır yeni server bekliyoruz 20 30 online olsa yeter diyeceğimiz gece 5 kişi olması normal ama sorun şu 4 vip ne demek ilk günden vip satmanın amacı nedir biz 1. veya ilk 3 e oynama amacı ile bu kadar bekledik biz vip adam ile nasıl kapışalım adam adasında demir kasarken oto ben enayi gibi taş mı kaziyim bunu mantıklı buluyor musunuz pay to win bunun adı yani illa serverin kirası cart curt satış olacak ama ilk günden satışa açmak dünyanın en haksızca durumu bu şekilde gelip kimsenin oynayacağını sanmam bi rekabet yok parayı veren 1. isterse dünyanın en gelişmiş serveri olsun ortada rekabet hırs yok kazanan belli kimse kazanamayacağını bildiği oyunu oynamaz kesinlikle tavsiye etmiyorum ne umutlarla girmiştik oysaki
Keşke sunucuyu biraz araştırsaydınız, sanırım tekblok oyun modunda oynuyorsunuz. Yaşanılan aksiliklerden dolayı /telafi komudu ile ücretsiz 3 günlük VIP üyelik alabiliyordunuz. Fakat kaldırıldı.

LegionCraft

Demir madencisi
Sunucumuz aktif, sen de aramıza katılarak sonsuz eğlenceye eşlik etmez istemez misin?
play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw

LegionCraft

Demir madencisi
play.LegionCraft.pw