Play.RulingTR.Tk Yeni nesil Emek Skyblock Sunucusu / Çiftçi Sizin yerinize Bütün adayı eker ve hasat eder !

ggoktas1

Oduncu
Merhaba Öncelikle hayırlı ramazanlar dilerim herkese 25.04.2021 Tarihinde Yeni bir ilke imza atarak Emek Skyblock Sunucusu Kurdum ve kendimden eminin sizinde sevebileceğiniz tarzdan bir sunucu olacağına :) Önceliğim kendim gibi oynadığım sunuculardaki değişiklik ve neler istediğimi ve sunucunun nasıl daha çok sarıcak veya ne eklenirse sarar diye düşünüp not ederek kurduğum sunucu. En güzel özellik ise Çiftçinin sizin yerinize hasat edip hasattan sonra geri ekmesidir.

SUNUCU SPAWNI VE SUNUCUDA OLAN BAZI EĞLENCELİ İŞE YARAR NPCLER!

10685

İs top 1. 2. 3. 4. 5. Lerin bulunduğu Sıralamalı NPC

10684

KASALAR WARPI EN GÜZEL EŞYALARIN BULUNDUĞU OYUN İÇİ ELDE EDEBİLECEĞİNİZ ANAHTARLAR!

10686

Warp markete SON verdiğimiz değerli /market Menüsü Daha fazla al seçeneği ile 10 Stacka kadar eşya alabilme!

10687
10688

10689
10690

Otomatik Hasat etme ve ekme! İstediğiniz sandığa bağlayabilme şansı ile toplamaya gerek kalmıyor :)
Kalite kötü duruyor gibi olabilir ayarlıyamadım :( Sandığa bağlayıp otomatik sandığa toplayabilirsiniz.

10691

Çoğu Sunucuda olan ama benimde eklemek istediğim Madenci Minyonu ! Geliştirdikçe Daha fazla blok kırar

10692

HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN HAYDİ DURMA SENİ DE BEKLİYORUZZZ!