PvP'de Jitter

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
Merhaba. Bugün Minecraft PvP'si ile ilgili bir şey soracağım. Ben normalde Jitter Click'i sorunsuz yapıyorum ama PvP'ye girdiğimde nedense Jitter'i yapamıyorum. Elim bile titremiyor PvP esnasında. PvP dışındayken sorunsuz yapabilirken PvP'ye girince neden yapamıyorum bilgisi olan cevaplayabilir mi? Psikolojik bir şey mi, yoksa PvP'deyken odak sorunu mu oluyor bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu sorun bendede oluyor, aim tutma ile alakalı sanırım fakat zaman geçtikçe aslında fazla cps yapmanın oyuna çok fazla bir etkisi olmadığını anladım.

onurbaba0911

Kızıltaş madencisi
Bu sorun bendede oluyor, aim tutma ile alakalı sanırım fakat zaman geçtikçe aslında fazla cps yapmanın oyuna çok fazla bir etkisi olmadığını anladım.
Ben normalde jitter click yaptığımı sanıyormuşum ama sadece parmağımı titreterek tıklıyor muşum. Gerçek jitter click'e daha yeni yeni alışıyorum. Zamanla aim ve tıklamanın düzeleceğini umuyorum. Caps konusuna gelirsek yani ben 5 yıldır PvP ile ilgileniyorum ve hızlı tıklama bence çok etkili ve gerekli bir şey. PvP'de dönüm noktası gibi bir şey yani. Hızlı tıklama sayesinde rakibin senin vuruş mesafene girmesi anında vurup ona çok daha uzaktan vurabiliyorsun ama normal yavaş tıklarken rakip senin vuruş mesafene 1-2 blok girince vurup çok daha yakından vuruyorsun. Bence jitter click PvP'de çok etkili bir şey hem combo attırıyor, hem de rakibine daha uzaktan vurup rakibin sana vurmamasını sağlıyor.