RingHost - Destek Ekibi Alımları - #BirSunucunOlsun

Katılım
16 Tem 2020
Mesajlar
2
Beğeni
1
Puanları
30
Merhaba değerli minecraft-türkiye üyeleri.
Ben OZAN
Size bir hosting tanıtacağım.

BİZ KİMİZ?

Ringhost - İnternet Ve Bilişim Hizmetleri.


Ringhost Hizmetleri, Minecraft başta olmak üzere diğer oyunlar ve platformlarda eklenti, skript, yazılım, mimari, tasarım ve daha nice şekillerde hizmet veren bir takımdır. Takımımız kaliteli, ekonomik ve güvenilir bir alışverişi sizlere sunmayı amaçlıyor. Amacımız en iyi olma yolunda ilerlerken en samimi, en güler yüzlü, en güvenilir... olmak. Birbirinden yetenekli ve tecrübeli ekip üyelerimizle birlikte sizlere en iyisini sunuyoruz, sunacağız.

Ringhost en iyi, en hızlı, en kaliteli ürünleri sizlere sunmak istiyoruz. Sizlerinde desteği ile çok güzel günler yaşayacağımıza emin olabilirsiniz. Sizleri seviyoruz.


bizden sadece minecraft sunucusu alacağınızı düşünüyorsanız sizlere sunduğumuz özelliklere lütfen bir göz atın.

Aldığınız her sunucuda 1 gün bizden hediye, fiyatlarını sadece bizden daha ucuz yaparak aklınızı karıştırmaya çalışanlara kanmayınız!


Sunucunuzla birlikte sunucunuzu tanıtabileceğiniz ve full+full, 4 oda bir salon siteniz ilk ay bizden hediye, sonrasında ise 5 TL gibi bir ücret ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklam mı istiyorsunuz, bize danışmanız yeterli, sizlere yeterli oyuncuyu sağlayana kadar minecraft server listesi sitelerimizde reklam verelim.

Söz konusu Minecraft ise macera aramaya gerek yok, zaten diğer firmaları denedikten sonra farkımızı para kaybederek acı bir şekilde anlayacaksınız, bence siz beni dinleyin 3 5 TL ucuz hesabı yapmayın!

1 adet destek ekibi aranıyor!


2GB SUNUCU = 15TL + PLUGİN PAKETİ DAHİL !
SUNUCUNUZU +20 ONLİNE YAPALIM.
ÖZEL YAPILAN MİNECRAFT SİTELERİMİZE GÖZ ATIN.

DİSCORD'DA HERGÜN NETFLİX DROPLARI BU FIRSATI KAÇIRMA !Sadece Sunucu satılmıyor plugin paketleride satılıyor işte tam adresi beğenmezsen iade var.

Discord Sunucumuza Gelmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz. İyi Günler !


RingHost.gif
 
Üst