Rise Client Kapanıyor

CyrenN

Oduncu
RiseClienti İndirdim Java8 indirdim RiseCliente Giriyorum Hesbıma Giriyorum Oyuna girdikten sonra lobide sadece 1 2 saniye gezebiliyorum kapanıyor bunun sorunu nedir?

2qke

Kütüphaneci
Eğer sorun sizden kaynaklıysa, yani yeni gelen güncellemeler ile çözülmediyse bilgisayarınızın termal macununu yenilemenizi öneririm. Ek olarak eksik sürücüler olabilir, sürücü konusunda Driver Booster yardımcı olacaktır. Veya Minecraft bilgisayarınıza fazla yükleniyor olabilir. Sorun devam ederse lütfen craftrise.tc/destek adresinden yardım almayı deneyin.

(Windows için) Driver Booster indirmek için tıklayın.
CraftRise destek sistemine gitmek için tıklayın.

CaKuGangsta

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
Eğer sorun sizden kaynaklıysa, yani yeni gelen güncellemeler ile çözülmediyse bilgisayarınızın termal macununu yenilemenizi öneririm. Ek olarak eksik sürücüler olabilir, sürücü konusunda Driver Booster yardımcı olacaktır. Veya Minecraft bilgisayarınıza fazla yükleniyor olabilir. Sorun devam ederse lütfen craftrise.tc/destek adresinden yardım almayı deneyin.

(Windows için) Driver Booster indirmek için tıklayın.
CraftRise destek sistemine gitmek için tıklayın.
Hmm. 16 Ram
Arkadaş galiba RiseLauncher demek istemiş, çünkü RiseClient ile lobiye kadar gitmesi mümkün değil. Sunucuya bağlanmaya çalışınca "RiseLauncher indirin" bilgilendirmesi gözüküyor sadece.
Gtx 1060 6 gb :D
Ve ona benzer hata aliyorum ya o yada ki connection lost :)