RiseClient hakkında ne düşünüyorsunuz?

EnsarDede611

Demir madencisi
Merhaba arkadaşlar bugün RiseClient hakkında birazcık konuşalım.

Sizce yeni RiseClient mi yoksa eski RiseClient mi bana kalırsa yeni client çünkü baya bir yenilik eklendi. ve bu gidişle RiseLauncher gelme ihtimali yüksek oluyor şimdi ise sizin önerilerinizi yazınız.

İyi Forumlar!

Discord:BayEnsar#8129

Cumhuriyet

Kızıltaş madencisi
Merhaba arkadaşlar bugün RiseClient hakkında birazcık konuşalım.

Sizce yeni RiseClient mi yoksa eski RiseClient mi bana kalırsa yeni client çünkü baya bir yenilik eklendi. ve bu gidişle RiseLauncher gelme ihtimali yüksek oluyor şimdi ise sizin önerilerinizi yazınız.

İyi Forumlar!

Discord:BayEnsar#8129
RiceClient gayet güzel fakat fps düşürüyor nedenini tam olarak bilmiyorum, yetkililer ne kadar yardımcı olmaya çalışsada düşürüyor. Yakında Launcher gelirse güzel olur. Kolay gelsin iyi forumlar.

EnsarDede611

Demir madencisi
RiceClient gayet güzel fakat fps düşürüyor nedenini tam olarak bilmiyorum, yetkililer ne kadar yardımcı olmaya çalışsada düşürüyor. Yakında Launcher gelirse güzel olur. Kolay gelsin iyi forumlar.
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim FPS düşmesi yeni şeyler gelmesi ondan düşüyor olabilir. Yakında launcher gelicek zaten

İyi Forumlar!

OldKiller

Kızıltaş madencisi
2 yıla launcher çıkaran kardeşlerim.
Launcher emin ellerde 1 haftalık iştir.Bunuda 18yıllık yazılımcı bilgime binaen söylüyorum.
İyi günler