RiseClient Hataların Çözümü

Crefax

Rafa
Merhaba değerli forum üyeleri sürekli olarak craftrise discord'u ve forumda açılan konuları göz önünde bulundurarak bu konuyu açma gereksinimi duydum.
  • .Minecraft'ı silip yükleyin
  • CraftRise Discordunda #riseclient-nasıl-kurulur adlı kanaldaki işlemleri uygulayın
Eğer halen sıkıntı devam ediyorsa;
  • VPN'i kapatın
  • Proxy değiştirici bir program kullanıyorsanız kapatın
  • Anti Virüs Programlarınızı devre dışı bırakın
  • Windows Kullanıyorsanız windows defender'i devre dışı bırakın
  • Java'nız Güncel olmayabilir güncelleyin
  • team viewer & AnyDesk tarzında Uzaktan Erişim programları mevcut ise onları sonlandırın (Arka Planda Çalışsalar dahi sonlandırın.)
  • Saatinizi türkiye saati ile senkronize edin (Denemedim fakat sanırım bu yüzden sorun yaşanıyormuş)
Eğer hala sıkıntı varsa destek talebi oluşturarak yetkililer'e RiseClient'in verdiği hatayı örn: "#ud2" yazarak yetkililerden yardım alınız. Buraya Tıklayarak Destek Talebi Oluşturabilirsin.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:

shaxnoobtimes

Oduncu
Merhaba değerli forum üyeleri sürekli olarak craftrise discord'u ve forumda açılan konuları göz önünde bulundurarak bu konuyu açma gereksinimi duydum.
  • .Minecraft'ı silip yükleyin
  • CraftRise Discordunda #riseclient-nasıl-kurulur adlı kanaldaki işlemleri uygulayın
Eğer halen sıkıntı devam ediyorsa;
  • VPN'i kapatın
  • Proxy değiştirici bir program kullanıyorsanız kapatın
  • Anti Virüs Programlarınızı devre dışı bırakın
  • Windows Kullanıyorsanız windows defender'i devre dışı bırakın
  • Java'nız Güncel olmayabilir güncelleyin
  • team viewer & AnyDesk tarzında Uzaktan Erişim programları mevcut ise onları sonlandırın (Arka Planda Çalışsalar dahi sonlandırın.)
  • Saatinizi türkiye saati ile senkronize edin (Denemedim fakat sanırım bu yüzden sorun yaşanıyormuş)
Eğer hala sıkıntı varsa destek talebi oluşturarak yetkililer'e RiseClient'in verdiği hatayı örn: "#ud2" yazarak yetkililerden yardım alınız. Buraya Tıklayarak Destek Talebi Oluşturabilirsin.

İyi Forumlar.
Ben Her seyi yaptim ama Minecraft Launcher a girip playa bastigimda ArkaPlana aliyo ve acilmiyor yardimci olursaniz sevinirim