Duyurular RiseClient ile giriş yapan tüm oyunculara 3 günlük VIP üyeliği hediye!

Slash_Doruk

Kömür madencisi
Ekli dosyayı görüntüle 2074

RiseClient ile giriş yapan tüm oyunculara 3 günlük VIP üyeliği hediye!

VIP üyelik hediyesine sahip olabilmek için RiseClient ile giriş yapmak zorundasınız.
RiseClient ile giriş yapmak için indirin: https://www.craftrise.tc/indir

Komut kullanımı: /hediyevip
Microsoft Edge WebWiew2 Çalışma Zamanı bugun yüklendi bugun autoclicker yüklemiştim acaba ondanmı kaynaklı yada virüsmü sadece denetim masasında gözüküyor ve sil diyince gerçekten silmek istiyor musun diyor yani bugun yüklenmesi tesadüfmü yoksa bir virüsmü kendisi?Lütfen hızlı cevap verin bilgisayarıma yine Trojan bulaşmasını istemiyorum. yardım eder misiniz.

Slash_Doruk

Kömür madencisi
Microsoft Edge WebWiew2 Çalışma Zamanı bugun yüklendi bugun autoclicker yüklemiştim acaba ondanmı kaynaklı yada virüsmü sadece denetim masasında gözüküyor ve sil diyince gerçekten silmek istiyor musun diyor yani bugun yüklenmesi tesadüfmü yoksa bir virüsmü kendisi?Lütfen hızlı cevap verin bilgisayarıma yine Trojan bulaşmasını istemiyorum.

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
@Slash_Doruk,
Microsoft Edge WebWiew2 Çalışma Zamanı bugun yüklendi bugun autoclicker yüklemiştim acaba ondanmı kaynaklı yada virüsmü sadece denetim masasında gözüküyor ve sil diyince gerçekten silmek istiyor musun diyor yani bugun yüklenmesi tesadüfmü yoksa bir virüsmü kendisi?Lütfen hızlı cevap verin bilgisayarıma yine Trojan bulaşmasını istemiyorum. yardım eder misiniz.
Hile kullanmanın cezasını yemişsin kanka h.o hile kullanmıyıcaktın sende