RISECLIENT KURULUMU!

Yigit20

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE

Gerçekten helal olsun. Otomatik koşma ve eğilme en güzel yanı olmuş. Artık ellerimiz ağrımayacak :)

DarkSad

Kaşif
Elinize sağlık çok güzel olmuş tabi bazı sıkıntılar var mesela RiseClient'de olmayan kişiler skin veya pelerinleri göremiyor yani normal minecraft dan girişi kapatsanız daha iyi olabilir
Bu arada Thumbnail de Launcher yazıyor fakat Client çıktı​

Crefax

Rafa
CraftRise Client İle girilince 2 kat coin veriyor madem sunucu client'i tanıyor peki neden diğer clientler ile girişleri engellemiyorsunuz ?

Ve Şu Ban Yememe Garantisi İstiyorum ben artık zaten makro sınırı var client'te bu da demek oluyor ki makro açamıcaz bu konuda kesin bir dille konuşmamışsınız yani ben ban yememek için aylardır Vıp hesapta giriş yapmıyorum malumunuz tüm youtuberler haksız ban yiyoruz diye video çekiyor insanda bir korku oluşturuyor bu durum umarım bu garantiyi bize verebiliyorsunuzdur

Crefax StarTeam

Yigit20

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE

Her ne kadar client ile girişi engelleseler bile bir şey değişmiyor. Client ismini değiştirdikten sonra maalesef giriş yapıyor..

Crefax

Rafa

Her ne kadar client ile girişi engelleseler bile bir şey değişmiyor. Client ismini değiştirdikten sonra maalesef giriş yapıyor..
Şimdi Dostum Eğer Launcher Korumalı Sunucuları Düşünürsen giriş yapmak için ismine değil içerisindeki dosyalara bakıyor yani huzuninin adını değiştiripte girmek mümkün olmuyor bu şekilde ama şu launcher özelliğine ihtiyaç var sanırım onun içinde umarım oda çok kısa bir sürede gelir