Duyurular RiseClient şimdi BETA olarak yayınlandı!

Sefa_38

Oduncu
Sevgili CraftRise oyuncuları ve forum üyeleri,

Uzun süredir beklenen ve duyurularını yaptığımız Launcher hâlâ yapım aşamasındadır. RiseClient ise BETA aşamasına geçiş yapmıştır. Bu sebeple, RiseClient'i yayınlama kararı almış bulunmaktayız.

RiseClient kullananlara ne gibi avantajlar sunuluyor?
  • Ücretsiz pelerin değiştirme hakkı!
  • Coin kazanmalarda 2 kat fazla kazanma hakkı!
  • Daha akıcı PvP sistemi!
  • Özel modlar!
  • Hile tespit sistemlerinde sorun oluşmama garantisi!
  • CraftRise yeniliklerine önceden ulaşabilme fırsatı!

RiseClient nereden indirilir?

RiseClient'i indirmek için web sitemize uğramanız yeterli! Buraya tıklayarak indirin.

RiseClient nasıl kurulur?

RiseClient'i kurmak için öncelikle indirmeniz gerekmektedir, indirdikten sonra aşağıdaki maddeleri sırasıyla uygulayın.
  • İndirdiğiniz ".zip" dosyasını açın ve içindeki klasörü "%appdata%/.minecraft/versions" klasörüne sürükleyin.
  • Her zaman kullandığınız Launcher'ı tekrar açın ve RiseClient sürümü kullanın.
  • Evveeeett, işte bu kadar kolay!

%appdata%'ya nasıl girebilirim?
- Başlat menüsünden "Çalıştır" ı aratın ve açın. Daha sonra çıkan kutuya "%appdata%" yazın ve açılan klasörden ".minecraft/versions" klasörlerini açın bu kadar!

Ayrıca, şu videoya göz atabilirsiniz:
@CRAFTRISE @DarelSprings sitenize giriş yapamıyorum sürekli bu bölümde kalıyor onu düzeltebilirseniz sevinirim
Craftrise.tc sitesine erişmeden önce tarayıcınızı kontrol etme.
Bu işlem otomatik. Tarayıcınız kısa süre içinde istediğiniz içeriğe yönlendirilecek.
5 saniye kadar bekleyin…
Cloudflare
Ray ID ile DDoS koruması : 4e7d42de2aeeda1e

Crefax

Rafa
@CRAFTRISE @DarelSprings sitenize giriş yapamıyorum sürekli bu bölümde kalıyor onu düzeltebilirseniz sevinirim
Craftrise.tc sitesine erişmeden önce tarayıcınızı kontrol etme.
Bu işlem otomatik. Tarayıcınız kısa süre içinde istediğiniz içeriğe yönlendirilecek.
5 saniye kadar bekleyin…
Cloudflare
Ray ID ile DDoS koruması : 4e7d42de2aeeda1e
Mobilden giriyorsan yada bilgisayardan aynı şey Türkçe diline çevirme özelliğini kapat sorun duzelcektir

Sado58

Kömür madencisi

Sado58

Kömür madencisi

Gayet güzel sistem oldu.
Katılıyorum, çünkü düşük sistemi olarak ben şahsen memnun oldum normal 1.8.9 version ile girdiğimde RiseClient ile aralarında FPS farkı var lobide 5 FPS alıyorken RiseClient ile 25 FPS alıyorum ve bu oyunda daha yüksek. Maximum 20 FPS alıyorken 30 FPS oldu.

Müüezzem

Oduncu
merhaba ben rise launcher i siliyom giriyom yine hata verisonsdan başka kalıntısı varmı varsa söylermisiniz ?

ChadwickV2

Demir madencisi
Çıktığı halde hilelerin girebilmesi -
Sadece hile kullananların banının açılması -
Oluşan hatalar -

Bunları göze alarak bakarsak çok kötü. Sebebi BETA değil, tam sürüm olarak yayımlanmalıydı. Ban açılacak ise herkesin banı açılmalıydı.

iCloud

Oduncu
Böyle güzel sistemler sunduğunuz için, siz yetkililere tüm TÜRKİYE adına teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim..

Omergamek

Oduncu
bende bi sorun var. ne yaparsam yapıyım 2 bilgisayardada pelerinler gözükmüyo riseclientle giren tanıdıklarım görüyo benimki görünmüyo neden

OliraronN

Demir madencisi
Client Beta Olarak Yayımlanmasına Rağmen Çok Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık Başarılarınızın Devamını Dilerim :)

Öncelikle çalışanlara selam. Ben launger'i açmaya çalışınca "Rise Client için yeni güncellemeler bulundu. Yüklemek için tıklayınız" yazısı çıkıyor ve tıklayınca da bana hata veriyor ve lütfen sitemize bildirin diyor (Hata kodu #u0 ) Ayrıca laungeri Craftrise den yüklemeyi bir çok kez denedim ama gene aynı yazılar çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Crefax

Rafa
Öncelikle çalışanlara selam. Ben launger'i açmaya çalışınca "Rise Client için yeni güncellemeler bulundu. Yüklemek için tıklayınız" yazısı çıkıyor ve tıklayınca da bana hata veriyor ve lütfen sitemize bildirin diyor (Hata kodu #u0 ) Ayrıca laungeri Craftrise den yüklemeyi bir çok kez denedim ama gene aynı yazılar çıkıyor. Ne yapmalıyım?
  • RiseClient'i Sil ve baştan yükle
  • Anti Virüs Programını Devre Dışı Bırak
Umarım İşine Yarar

İyi Forumlar

Caners_PvP

Oduncu
Sevgili CraftRise oyuncuları ve forum üyeleri,

Uzun süredir beklenen ve duyurularını yaptığımız Launcher hâlâ yapım aşamasındadır. RiseClient ise BETA aşamasına geçiş yapmıştır. Bu sebeple, RiseClient'i yayınlama kararı almış bulunmaktayız.

RiseClient kullananlara ne gibi avantajlar sunuluyor?
  • Ücretsiz pelerin değiştirme hakkı!
  • Coin kazanmalarda 2 kat fazla kazanma hakkı!
  • Daha akıcı PvP sistemi!
  • Özel modlar!
  • Hile tespit sistemlerinde sorun oluşmama garantisi!
  • CraftRise yeniliklerine önceden ulaşabilme fırsatı!

RiseClient nereden indirilir?

RiseClient'i indirmek için web sitemize uğramanız yeterli! Buraya tıklayarak indirin.

RiseClient nasıl kurulur?

RiseClient'i kurmak için öncelikle indirmeniz gerekmektedir, indirdikten sonra aşağıdaki maddeleri sırasıyla uygulayın.
  • İndirdiğiniz ".zip" dosyasını açın ve içindeki klasörü "%appdata%/.minecraft/versions" klasörüne sürükleyin.
  • Her zaman kullandığınız Launcher'ı tekrar açın ve RiseClient sürümü kullanın.
  • Evveeeett, işte bu kadar kolay!

%appdata%'ya nasıl girebilirim?
- Başlat menüsünden "Çalıştır" ı aratın ve açın. Daha sonra çıkan kutuya "%appdata%" yazın ve açılan klasörden ".minecraft/versions" klasörlerini açın bu kadar!

Link indirmede sıkıntı var dosya.tde indirdikten sonra ağ hatası diyor oysa bende 4 diş internet var