RiseLauncher MOD

Slufzy

Oduncu
Selamlar ilk öncelikle launcheri gayet başarılı ve şık buluyorum ama içeresindeki modlar beni açıkcası pek hoşluk etmiyor kullanılmayan ve göz ardı edilmesi gereken modlar olduğunu düşünüyorum ve 1 mod önermek istiyorum.

https://sk1er.club/mods/mousebindfix (Çok yararlı bir mod olduğunu düşünüyorum gerekli yetkililer modu araştırabilirler zaten yapımcısıda gayet başarılı içinde herhangi bir reach vb. şeyler yoktur)

2qke

Kütüphaneci
CraftRise'ın kendine özgün bir tasarım ve altyapısı var. Onun izinden gidiyorlar, ve ben şahsen onları tasarım olsun, özellik olsun veya başka bir şey olsun tüm zevklerini beğeniyorum. (Lobilerdeki korsan kutuları dışında)

Slufzy

Oduncu
CraftRise'ın kendine özgün bir tasarım ve altyapısı var. Onun izinden gidiyorlar, ve ben şahsen onları tasarım olsun, özellik olsun veya başka bir şey olsun tüm zevklerini beğeniyorum. (Lobilerdeki korsan kutuları dışında)
Ben zevklerine laf etmedim sadece bazı modları boş ve performans düşürdüğünü düşünüyorum Mousebindfix hem yararlı hemde 1.8deki tıklama bugunu ortadan kaldırıyor bu sayede 1.7.10 daki seri vuruşlar yapılabiliyor.

Foximtern

Kızıltaş madencisi
Bunu bence CraftRise sitesinden "Destek Talebi" açıp "öneri" olarak seçip yazabilirsiniz böylece yetkililer görebilir.