Riselauncher oyun açılmıyor

sensei123

Demir madencisi
Merhaba mac os pc me rise launcher ı yükledim fakat rise launcherdaki oyna tuşuna bastıktan sonra ne kadar beklesemde oyun açılmıyor acil yardımcı olabilcek varmı.

Ekli dosyalar

sensei123

Demir madencisi
Yardım edebilcek yokmu? 2 kere sildim yükledim javayı sildim yükledim işe yaramadı..

HzHydraa

Zümrüt madencisi
Mac cihazlarda Launcher'ın sıkıntı çıkardığını biliyorum, geçtiğimiz günlerde bu hataları nasıl çözüleceği paylaşmış olunması lazım.

NightmareZ___

Oduncu
hocam benim ki de hata veriyor windows hiçbir şey yapmadım daha dün açılıyordu herşeyi yaprım dosyaları sildim yükledim tekrar tekrar javaya aynısını yaptım

fyLax_

Kömür madencisi
Ya linux tabanlı işletim sistemlerinde hiç uğraşmamamışlar. Dün ubuntu'da da denedim hiç bir şeklde çalışmıyor. Biri sordumuda hazır cevap atıyorlar 3 farklı macOS cihazdan denedim sorun sizdendir diyorlar. Anında konuyu kapatıyorlar, hiç birşey yazılmasına izin vermiyorlar; kapamazlarsada cevap vermiyorlar.

sensei123

Demir madencisi
Ya linux tabanlı işletim sistemlerinde hiç uğraşmamamışlar. Dün ubuntu'da da denedim hiç bir şeklde çalışmıyor. Biri sordumuda hazır cevap atıyorlar 3 farklı macOS cihazdan denedim sorun sizdendir diyorlar. Anında konuyu kapatıyorlar, hiç birşey yazılmasına izin vermiyorlar; kapamazlarsada cevap vermiyorlar.
Aynen öyle