SADE TASARIMLI BİLGİ, FİLM VE DİZİ SİTESİ! BELKİ BURAYA TIKLADIKTAN SONRA HAYATIN DEĞİŞEBİLİR..

2qke

Kütüphaneci
Merhaba, başlığa ne yazacağımı bulamadım başlık kötü duruyor büyük ihtimal ama, dert etmeyin. Bu konumda kendi küçücük bir sitemi tanıtacağım. Henüz bir alan adı almadım, ama yakında alacağım ve güzel bir tema bulursam değiştireceğim her neyse artık konuya dönelim.

NEDİR BU?
Güzel soru. Sitenin biyografisine baktığınızda anlayacağınız gibi bu site filmleri, dizileri ve bilgileri karışık olarak sizinle paylaşmakta. Her gün içerik paylaşmaya özen gösteriyorum.

EE, ALAN ADI KÖTÜ!
Sitenin alan adının biraz kötü durduğunu biliyorum ve eski paylaşımlarında biraz düzensiz ve kötü durduğunu biliyorum ama bunları görmezden gelip sadece yeni paylaşılan içeriklere bakalım lütfen. Durumum olunca zaten siteyi olabildiğince güzelleştirmek için elimden gelen herşeyi yapacağım.

FİLMLERİ SEN Mİ EDİTLİYORSUN?
Hayır, filmmodu.org adlı siteden linkleri alıyorum ve kendi sitemde biraz yazıları editleyip bir şeyler ekleyip paylaşıyorum. (İnşallah telif/dava olayı olmaz, sonuçta adamların reklamını yaparak onlara iyilik yapıyorum be. :D)

Ve şimdi bir siteye bakalım.

5620

Bence hoş duruyor. Şu sıralar sadece Filmler paylaşıyorum çünkü bu çok hoşuma gidiyor.

PAYLAŞTIĞIM BAZI İÇERİKLER AŞAĞIDA

The Willoughbys
Animal Farm (Hayvan Çiftliği) 1954
Ploey: You Never Fly Alone (Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın)

WEB SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA!

UFAK BİR NOT: Eleştireceğim diye karalama yapacak olan arkadaşlar lütfen yorum yazmasın.
Bu zorlu günlerde lütfen #EvdeKal, #EvdeYaşamVar, #HayatEveSığar Türkiye!​

KeykubatBilisim

Kömür madencisi
Siteniz için başarılar dileriz. İçerik hakları için bir abuse linki eklemeniz daha iyi olacaktır, bildiğim kadarıyla en son mailchimp ücretsiz .com veriyordu alan adını oradan tahsis edebilirsin.

2qke

Kütüphaneci
Siteniz için başarılar dileriz. İçerik hakları için bir abuse linki eklemeniz daha iyi olacaktır, bildiğim kadarıyla en son mailchimp ücretsiz .com veriyordu alan adını oradan tahsis edebilirsin.
Pardon, biraz cahilimde acaba Abuse Linki nedir? Verdiğiniz öneri için teşekkür ederim.

2qke

Kütüphaneci
MailChimp'e kayıt oldum ve ücretsiz domaini alırken adres bilgileri istediğinde girdim ama bu hatayı alıyorum.

5636

Bilgileri doğru girdiğimden eminim.

2qke

Kütüphaneci
Galiba site kaydı falan yaparken 1 dolar ücret kesiyor. Yani tamamen ücretsiz değil.

KeykubatBilisim

Kömür madencisi
1 dolar ücret kesmiyor. Hesabında 1 dolar olması gerekiyor, kart kontrolü için. Kullanan müşterilerimiz var ve hesaplarından ödeme kesilmedi.