Sans Güçleri Taşına bilinir icat.

GurkanGG

Demir madencisi
Taşına Bilinir Sistem

Sans Güçleri:

Herkese merhaba arkadaşlar bugün Minecraft'ta rp yapmak isteyenler için karakterlerin güçlerini yaptım. Bunu yapmamın amacı arkadaşlarımla birlikte rp yaparken daha gerçekçi rp olur diye yaptım. Videolu anlatım için tıklayın.

1000

Başladığınızda böyle 2 adet yeni özelik ekliyor. Bu özelliklerden birisi sağ taraftaki "Puan" isimli tablo diğeri de "TAB" tuşuna basınca görünen mananız.
1001

1002

Sans karakterini almak için 1000 puan toplamanız lazım. Puan toplamak için mob öldürmeniz gerekir.
1003
1004

1000 puan topladıktan sonra çalışma masasına kemik bloğunu atmanız gerekir. Atıktan sonra 4 adet item gelecek.
1005
1006
1007
1008

4 adet özel yeteneğiniz bulunuyor. Bu itemleri yere atarak kullanırsınız. Bunların tam adlarını bilmediğim için kendimce isimler koydum :)
1009

1. saldırısı yerden kemik çıkartıyor.
1010
1011

2. Saldırısı Gaster Blaster tam benzetemedim ama elimden gelen buydu.
1012
1013

3. Saldırısı karakteri tutuyor ve sonra yukarıya atıyor. Tutulan tüm karakterlerin tepesinde mavi bir yün duruyor. Buda sans birini kontrol ederken ruhunu mavi yaptığı için böyle yaptım.

1014
1015
1016

4. Özel saldırısı Bu saldırıyı kullanınca 2 adet gaster blaster ateş ediyor. karakteri tutuyor havaya atıp yerde kemik çıkartıyor. Bu özeliği güncelledim ilk halinde havada kemik çıkartıyordu artık yerde çıkartıyor. Nasıl indireceğinizi ve kuracağınızı videom da gösterdim. Nasıl indireceğinizi biliyorsanız Buradan indire bilirsiniz.