SavasHost [Firma Tanıtım]

SavasHost

Oduncu

2091

SAVASHOST HAKKIMIZDA?

SavasHost
olarak 2019 yılında web hosting,bayi hosting,alan adı tescil,oyun sunucuları hizmetlerini vermek amacıyla şirketimiz kurulmuştur.Daha yeni bir şirket olmamıza rağmen ileriyi hedefleyerek en iyi hizmeti sunmayı planlıyoruz.Şirket tamamen şahıs şirketidir. SavasHost ; "Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak" olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.
Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.
Kullandığımız otomasyon sistemleri ile müşterilerimiz sipariş sonrasında herhangi bir bekleme yapmadan sistemlerine hemen erişebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirmiş olursunuz. Hızlı işlem demek bir adım önde olmak demektir ve SavasHost ile her zaman bir adım önde olacaksınız. SavasHost güncel olmayı her zaman kendisine esas almış bir firmadır. Kullandığı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müşterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını sağlamaktadır.

HİZMETLER

Minecraft Server
MTA Server
CS:GO Server
Grand Theft Auto 5
Counter Strike Global Offensive
Garry's Mod
ARK: Survival Evolved
7 Days To Die
Rust
(SA:MP) San Andres Multi Player
Unturned