SERİ YARDIM PLEASE :(

Engin34xL

Oduncu
MİNECRAFTDA OYUNDA AİM KAYMASI WAR KENDİ KENDİNE UÇUYO HAVAYA DOĞRU İKİDE BİR SORUNU BİLEN SERİ YARDIM :/

Nasors

Zümrüt madencisi
MİNECRAFTDA OYUNDA AİM KAYMASI WAR KENDİ KENDİNE UÇUYO HAVAYA DOĞRU İKİDE BİR SORUNU BİLEN SERİ YARDIM :/
Kullandığın Mouse ayarlarını kontrol et yada Oyunlar Kontrollerden orda yukarda mouse ilgili bir şey var onu kontrol et. En kötü oyunu silip tekrar indirirsin.

ReloFer

Oduncu
Sorununuz Nedenleri Şunlar Olabilir Oyun İçi sensitive yüksek Olması Yada Windows sensitive Yüksek Olması yada mouse dpi yüksek olması bunları düzenleyip tekrar deneyiniz

IJustPhysco

Oduncu
Kardeşim aim kayıp gidiyorsa mouse padi bir temizlemeyi dene, üstündeki tozları al.
Sonuç değişmiyorsa mouse altındaki lazere bak mesela benim 2 yıl kullandığımın mouse'un lazerinde örümcek ağı gibi şeyler olmuştu ve anlattıklarının aynısı oluyordu, kalemle kolay bir şekilde temizlediğimde sorun çözüldü.

Profex

Kömür madencisi
Bilgisayar üzerinden Fare ayarlarınızı bakın, ayarlar stabil'se eğer maousun kendisinde sıkıntı vardır eğer ondada yoksa oyun içi ayarlarınızı kontrol edip tekrar deneyin sorun çözülecektir.

avery007

Elmas madencisi
Bilgisayar üzerinden Fare ayarlarınızı bakın, ayarlar stabil'se eğer maousun kendisinde sıkıntı vardır eğer ondada yoksa oyun içi ayarlarınızı kontrol edip tekrar deneyin sorun çözülecektir.
Knk ben de de öyle oluyor arkadaşlarımda uçuyor sürekli lagdan galiba

yDalty

Kömür madencisi
Arka plan da çalışan uygulamalar fare imlecini kendi kontrolü altına alabiliyor, aynı zaman da işletim sistemi bildirimleri de imleci kontrol altına alabiliyor.

İyi forumlar!

IP: Play.CraftRise.TC

vHaryn

Kömür madencisi
Bir sürü kişi bişeyler yazmış ama asıl çözüm görev yöneticisine girip minecraft açıkken ayrıntılar kısmından jawaw.exe yi bulup önceliği normale alman normalde ise yükseğe almanda. yaptığın an sorun çözülcektir