Skinim görünmüyor

LiEr

Oduncu
öncelikle merhaba benim bir minecraft premiumum var ve normalde girdiğimde tek oyunculuda skinim görünüyor ama son 1 aydır skinim steve veya alex olarak görünüyor bu çok oyunculu serverlardada aynı şekilde herkes steve veya alex bu konuyu baya araştırdım fakat bulamadım son çözüm buraya yazmak işte belki basit bi çözümü vardır belki çözümü yoktur bilemiyorum yardım ederseniz sevinirim

Avenity

Oduncu
Bedrock edition mı Java mı? Java ise bir sunucuya girip propların da steve modeli olarak gözüküp gözükmediğini kontrol edebilir misin?

Gartex16

Oduncu
@LiEr,Merhaba bilgisayarında ilk önce çalıştır kısmına girip orda %appdata% yapman lazım çıkan kısımdan minecraft klasörüne girip skin demelisin o açılan klasör de istediğin skini oraya dosya şeklinde atmalısın eğer olmadıysa attığın dosyada hata olabilir onu anlamak için genelde skin klasörüne bakmalısın anlamak için şuna bak fotoğraf şeklindemi yani yazı falansa ztn o olmaz direk fotoğraf şeklinde karakterinin her yeri gözükcek şeklinde olması lazım sonra hazır tabi bu anlattığım minecraft java sürümü için bedrock sürümü için biraz daha farklı:)(y)