Skript Paketi

DarkSad

Kaşif
Merhaba size eğlence skriptleriyle dolu bir skript paketi paylaşacağım paketin içinde Coin Skriptleri,Eğlence Skriptleri,Kutu Skriptleri ve Çekiliş Skriptleri Bulunmaktadır

226

İndirme Linki

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Skriptlerin çoğuna göz gezdirdim. Eğer sen yaptıysan hepsini cidden gereksiz şeyler var. Sen yapmadıysan yapımcılarının kafasını ben de yaşamak istiyorum. Ping skripti buldum aralarında. Kutu skriptlerine hiç gerek yok.CrazyCrates gayet düzgün çalışan bir eklenti zaten.NPC skripti tamamen gereksiz ki plugini zaten mevcut.Zula denen sistemi tam anlayamadım ama basit bir şekilde temelini arkadaşımın getirdiği 'Depo Sistemi' daha yararlı olacaktır. Süreli VIP skriptine tamamen gerek yok 'VİPZero' Veya 'PixelVİP' pluginleri gayet yeterli. Konu olsun diye açıldığı çok belli.Yine de işe yarayan bazı şeyler var içerisinde. İyi forumlar dilerim...

DarkSad

Kaşif
Evet ben yapmadım toplama skriptler hepsi işe yaramıyor fakat bazıları yeni ve skript hakkında bilgisi olmayanların kopyalayıp kendi skriptlerine koyabileceği cinstten

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Evet ben yapmadım toplama skriptler hepsi işe yaramıyor fakat bazıları yeni ve skript hakkında bilgisi olmayanların kopyalayıp kendi skriptlerine koyabileceği cinstten
Keşke kendin eleyerek koysaydın.Aralarında ./bakım diye skript var şaka gibi cidden. Ayrıca neden bir insan ./ping için skript yapar ki ? Eleyerek koyman daha mantıklı.

Wah

Elmas madencisi
Konu güzel, eklentilere pek bakamadım ama iyiydir (=

Wassu

Zümrüt madencisi
Biraz fazla gereksiz skript var sanki aralarında

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Evet bende arkadaşlar mesaj atınca farkettim skriptlere bakmadan atmıştım yeni ve gerekli bir skript paketi hazırlayıp yeniden atmayı planlıyorum
Gayet iyi olur... Zaten pluginlerle yapılabilecek şeyleri kaldırabilirsin mesela.Skript kullanmak zorunda olduğumuz kısımdaki şeyleri koyabilirsin...