Skyblock Dolandırıcısı

thsn

Oduncu
Dün (21.09.2021) tarihinde skyblock oynarken DanielHD adlı şahıs adasına market ve beraber ortak olalalım istedi bende kabul edip malzemelerimi toplayıp gittim. Şaahsın adasına gittiğimde tam market kurarken beni adadan attı ve sandığı kitlememiştim. Sonra sürekli ürünleri sandıktan alıp tekrar bana satıyor ve param gidiyordu. Durumu söylemeye çalıştım ama bana /ignore attı. Adasını warpa da kapattı yaklaşık 1 m paramı çaldı. Giden 1 m parada umrumda değil, tek isteğim şahsın adasındaki markettimin kırılmasını istiyorum. Zaten skyblockda yetkili görmek nerdeyse imkansız yakın spamlar, küfürler, hakaretler, dolandırıcılar kolpa atıyor ama yetkili desen yok... ama o ayrı günün sorunu benim sorunum DanielHD adlı şahsın adasındaki marketim kırılması

thsn

Oduncu
11Ekran Alıntısı.png

destek ekibi sağolsun beni anlamadan konuyu kapattı direk?

Airthes

airthes#9138
Craftrise'ın kurallarına göre bu sorumluluk size aittir. Eğer Craftrise Sunucusunda oynuyorsanız bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

13013

13014

İyi forumlar.

thsn

Oduncu
ya tamamda giden para ve eşya umrumda değil sadece adadaki market kırılsın istiyorum PARA VE EŞYA İSTEMİYORUM market kırılsın yeter başka isteğim yok tek market var o kırılsa yeter.