● Snowmea | " Ben kimim,neyin nesiyim ? "

❁ Snowmea

Kömür madencisi
Apache Network | Ben Kimim ?

2016 yılından beri oyunculara plugin paketi hizmeti vermekteyim. Bazı nedenlerden dolayı bu işi bırakmak zorunda kaldım. Uzun süre ardından yine bu işe geri döndüm.Uzun yıllardır bu işin içinde olduğum için zamanla hatalarımı gördüm ve bu hataları kapatarak ve kapatmaya devam ederek en iyisi olmak için hergün sizler için ve en iyi paketlere sizlerin sahip olacağına sözünüde sizlere veriyorum.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Apache ● Minecraft Lab

Ben "Apache Minecraft Lab"-ın kurucusu ' Snowmea ' eskiden bir çok forumda zaman geçirmişliğim var.Bu foruma neden geldin peki diye bi soru illa ki, dillendirilicektir.Şimdiden cevabımı belirtiyim. :
- Aslında belirli bir sebebi yok sadece bu forumdaki ortamı merak ettim ve buraya taşınma kararı aldım.
İnsanlarla iyi geçinen güzel anlaşan bireyimdir.Sizinlede benle iyi arkadaş olacağınıza eminim.

- Neler yapacağım ? Bildiğiniz gibi eğer "yukarı kısmı okuduysanız" plugin paketleriyle uğraşıyorum ve arada sırada foruma özel güzel paketler sunacağıma emin ola bilirsiniz.Yani takipte kalın.

- Görüşmek üzere sağlıcakla kalın,takipte kalın. İyi forumlar.

Rayleigh

Kızıltaş madencisi
Merhaba, başarılarının devamını dilerim. Hoş geldin.

feyzawa

ciziyom
Özel Üye
Merhaba! Forumumuza hoş geldin. Umarım buradaki ortamı seversin. Eğleneceğine inanıyorum, iyi forumlar.