Son Oyuncu Çok Makro Var

Coben

Oduncu
son oyuncu makro dolu hiçbiri ban yemiyor,hile koruması zayıf,cps limitide fazla bence (15)

Glade

Kızıltaş madencisi
Burası CraftRise forumu SonOyuncu için destek yardımı açabilirsiniz.

Romitou

Altın madencisi
SonOyuncu için çalışan hiç bir yönetici yok, ayrıca @CRAFTRISE burada birbirine rakip olan her iki sunucu sahibi aynı forumda duramaz, diye düşünüyorum.

Tabii senin fikrin.
Craftrise ve SonOyuncu rakip sunucular değildir ek olarak burada tek SonOyuncu değil tüm sunucuların konusu açılabilir illa yetkilisi olmak zorunluluğu yok.

Glade

Kızıltaş madencisi
Craftrise ve SonOyuncu rakip sunucular değildir ek olarak burada tek SonOyuncu değil tüm sunucuların konusu açılabilir illa yetkilisi olmak zorunluluğu yok.
CraftRise ve SonOyuncu düşman değil rakipdir.

11813

11814

İkisinin de anlamı farklı.

Romitou

Altın madencisi
CraftRise ve SonOyuncu düşman değil rakipdir.

Ekli dosyayı görüntüle 11813

Ekli dosyayı görüntüle 11814

İkisinin de anlamı farklı.
Düşman dediğimi hatırlamıyorum dostum 2 sunucuda birbirine eşit 2 side birbirinden özeniyor 2 side kardeş sunucular bu benim fikrim ek olarak forumu herkes kullanabilir ne konuda olursa olsun mesela CraftRiseden bağımsız sunucuların tanıtım konusu filan açılıyor bu çok normal açılabilir açılamaz diye birşey yok dostum "MİNECRAFT-TÜRKİYE" topluluk burası bir yere özel yer değil.

Glade

Kızıltaş madencisi
Düşman dediğimi hatırlamıyorum dostum 2 sunucuda birbirine eşit 2 side birbirinden özeniyor 2 side kardeş sunucular bu benim fikrim ek olarak forumu herkes kullanabilir ne konuda olursa olsun mesela CraftRiseden bağımsız sunucuların tanıtım konusu filan açılıyor bu çok normal açılabilir açılamaz diye birşey yok dostum "MİNECRAFT-TÜRKİYE" topluluk burası bir yere özel yer değil.
Anladım.