SPD-5.5 Mod paketime oynayacak kişi arıyorum. (+15/Teknoloji Ağırlıklı)

KnightForEyes

Oduncu
Dediğim gibi Teknoloji ağırlıklı... Modpack 120mb.
Gerçekten fotoraflar atmak isterim... Fakat çok yorgunum. Uğraşamicam malesef. :L
151 Tane Mod var. Eğer gelen kişi tasarlamama yardım ederse quest book tasarlamayı düşünüyorum.
Mod Bilgisi Zorunlu deyildir. Ama gerçekten modları kavricak kafa lazım.
Mekanism/Galacticcraft/Immersive Engineering/Applied Energics 2 gibi modlar bulunmakta...
++15. Lütfen Oruçlu oruçlu kafa ağır... Makinelerde ağrıtıyor... Bide Çene çekmeyelim :I (Eğer Konuşmak deyil... Çalışmayı seviyorsan yaşın fark etmiyor Fakat eğer bu kuralara uymazsan yüksek direk atarız.)
+Craft'a focuslu bir modpack .Yani Craft'a yada makinelere sıkılıyorsanız burda ne işiniz var :L
+Başka... Sadece buildcraft biliyorsunuz diye gelmeyin. Diğer modları da öğrenmek için çaba harcayın...
Başka ne diyim bilemiyorum. Kafam iyi deyil. Eğer katılmak istiyorsanız discord : KnightForEyes#8410
PC Gereken Özellikler : Intel Core 2 Quad Q9500(4 çek/2.86Ghz) gibi bir cpu (Daha iyise olabilir.) EN AZ 8 GB RAM[Minecraft için 4GB olucak] .Host olucak (Hamachi'ye benzeyen bir şey ile giricez. Güven bana. Hamachi'den 10 kat daha iyi) bir sistemle giricez. Fakat... Host için EN AZ 16GB ram öneriyorum. Yani oyun ile birlikte 8 gb'n gitse... Haritada full toplu gezsek bile 4 saate az biraz RAM'n biraz acı çekmeye başlayabilir. İnterneti İYİ olan kursun özellikle. Lag olmasın :L
Bekliyorum. Gönderdiğinizde...

Bunu yazın : Mod paketine bende katılmak istiyorum... "Host olarak[Sunucuyu kurucak]" yada "[Oyuncu olarak]" oynayacağım. Yaşım (Yaş) ve Olabildiğince sıkılmak yerine çalışacağıma söz veriyorum.
Teşekkürler!
Örnek : Mod paketine bende katılmak istiyorum... [Oyuncu olarak] oynayacağım. Yaşım 18 ve Olabildiğince sıkılmak yerine çalışacağıma söz veriyorum.

MendeburMarul

Kömür madencisi
Mod paketine bende katılmak istiyorum... [Host olarak] oynayacağım. Yaşım 17 ve Olabildiğince sıkılmak yerine çalışacağıma söz veriyorum.