Steam'de 100 Lira Altına Alabileceğiniz En İyi Oyunlar!

businessdenz

Forum Yazarı
Forum Yazarı
17298

Merhaba değerli Minecraft-Turkiye forum kullanıcıları, ben Deniz. Sizlere yüz lira altında alabileceğiniz en iyi oyunları derlemek için bu konuyu açıyorum. Türkiye'de yaşadığımız sorundan dolayı oyun oynamak artık bir lüks haline gelmişken en azından bizlerin hayatını kurtaracak oyunlar da yok değil. Konuya geçmeden önce sizlerinde bildiği bir oyun var ise yorumlar kısmına bekliyorum.

1. Hitman: Absolution - 34,99 TL

Ana karakteri Ajan 47 olan bir suikastçi oyunu oyun içerisinde kimseye yakalanmadan gizli bir şekilde oynamanız gerken bir oyun. Bana sorarsanız çok keyifli indirim zamanını beklemeden alabileceğiniz oyunlardan biri diyebilirim.

2. ARK: Survival Evolved - 32 TL
Aksiyon istiyorsan bence bu oyun tam sana göre hem silahlar hemde dinazorlar ile oynadığın bu oyunda eğlenmemek mümkün değil. Tabi ki bu eğlenceyi tek yaşamak zorunda değilsiniz arkadaşlarınız ile girip doyasıya eğlenebilirsiniz. Dinazor dediysem eski çağda değiliz ileri teknoloji dolu bir aksiyon macera oyunu.

3. Crysis Remastered - 50 TL

Bir dönemin popüler oyunu olan Crysis hakkında çok bir şey söylemeye gerek yok. O zamanlardan kalmış olsa bile yenilenmiş hali ile tekrardan karşımızda ve emin olun hala çok güzel. Bu fiyat içerisinde oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri diyebilirim.

4. The Forest - 32 TL

Tabi ki hepimiz The Forest'ı biliyoruz. Hayatta kalma türünün en iyileri hatta öncülerinden biri diyebilirim. Açık dünyası ile yamyamlar ile savaşıp kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. Kayıp oğlunuzu ararken bir çok maceraya girip gizmleri çözmeye çalışmak bence çok keyifli.

5. Untitled Goose Game - 32 TL

Bu oyunda bir kazı yönetiyoruz ve sinirlerini bozmamız için bize kocaman bir kasaba vermişler. Kasaba sakinlerine oyun içerisinde sadece rahatsızlık verdiğimiz çok eğlenceli bir oyun. Anlamsız bir şekilde bir kaç saat oyunu oynarken buluyorsunuz kendinizi.