SU PLUGİNİN İSMİ NE BİLEN VARSA YAZABİLİRMİ ACİL LAZIM

xcenny

Oduncu
yardım edermisiz kırmızı yerle cizdigim yeri editlemek istiyorum ama hangi plugin oldugunu suan hatırlamıyorum nolur yardım

Ekli dosyalar

• 34.3 KB Görüntüleme: 39

bucksh0t

YASAKLI ÜYE
YASAKLI ÜYE
aga şimdi ben ordakilerin hepsini söylüyüm karar veremedim bi türlü hangisinden bahsediyorsun diye ordaki duyuru plugini "announcement" ola bilir savaştan kaçma "CombatLog" dur büyük ihtimal yerleri temizlemekten bahsediyorsan "Clearlagg" tır /help felan diyor onu diyorsan skript ile yapmışlardır

xcenny

Oduncu
aga şimdi ben ordakilerin hepsini söylüyüm karar veremedim bi türlü hangisinden bahsediyorsun diye ordaki duyuru plugini "announcement" ola bilir savaştan kaçma "CombatLog" dur büyük ihtimal yerleri temizlemekten bahsediyorsan "Clearlagg" tır /help felan diyor onu diyorsan skript ile yapmışlardır
bide son birsey sorarsam sıkıntı olurmu /discord a yenlendiren plugim ne olabilir Skript e baktım yok

kxxnzy

Demir madencisi
yardım edermisiz kırmızı yerle cizdigim yeri editlemek istiyorum ama hangi plugin oldugunu suan hatırlamıyorum nolur yardım
Essentials'in içerisinde olması gerekmekte, eğer yok ise spigot.yml'nin içerisindeki "unknown-command:" kodunu görebilir ve dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

12374

kxxnzy

Demir madencisi
bide son birsey sorarsam sıkıntı olurmu /discord a yenlendiren plugim ne olabilir Skript e baktım yok
Bunu eğer hub sunucu kurduysanız C:\Users\kullaniciadi\bilgisayar\dosyaismi\KlasorAdi\plugins\Skript\scripts dosyasına, skript olarak ekleyebilirsiniz.