Sunucu Destek

SametRise

Kömür madencisi
Merhaba,
Bir sunucu açtım ve sunucuya 2gb ram verdim fakat sunucuda tek ben olmama ramen çok lag giriyor.

PluginerTR

Ziyaretçi
Ziyaretçi
Sunucu Türü, Sunucu Sürümü ve Hosting gibi bilgileri yazmazsanız size yardım edemeyiz.

Crefax

Rafa
976

Rabisu Fiyat Listesi Böyle

Hub Bir Sunucu Açmıcaksan Örneğin Sadece Factions gibi tek bir oyun olucaksa 35 tl ye 2gb Bellek'li bir sunucu alabilirsin tabiki daha çok araştırma ile daha uygun fiyatlı bir vds bulma imkanın var bu sadece örnektir satın almadan öncede ne kadar belleğe ihtiyacın olduğunu öğren yanlış alma

Rabisu VDS Fiyat Listesi için
Buraya Tıklayabilirsin .

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana

Crefax StarTeam

ChadwickV2

Demir madencisi
Sunucu Türü, Sunucu Sürümü ve Hosting gibi bilgileri yazmazsanız size yardım edemeyiz.
Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Bunun sunucuyla bir alakası yok.
(Bilgilendirmek istedim)

avery007

Elmas madencisi
Ekli dosyayı görüntüle 976

Rabisu Fiyat Listesi Böyle

Hub Bir Sunucu Açmıcaksan Örneğin Sadece Factions gibi tek bir oyun olucaksa 35 tl ye 2gb Bellek'li bir sunucu alabilirsin tabiki daha çok araştırma ile daha uygun fiyatlı bir vds bulma imkanın var bu sadece örnektir satın almadan öncede ne kadar belleğe ihtiyacın olduğunu öğren yanlış alma

Rabisu VDS Fiyat Listesi için
Buraya Tıklayabilirsin .

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana

Crefax StarTeam
Rabisu çok iyi ya