Sunucumu Kendi Bilgisayarım Üzerinden Açıcam Herşey Hazır Ama Bu Sunucuya Sadece Ben Girebiliyorum?Nasıl Herkese Sunucam?

Muro OM

Oduncu
Sunucumu Kendi Bilgisayarım Üzerinden Açıcam Herşey Hazır Ama Bu Sunucuya Sadece Ben Girebiliyorum?Nasıl Herkese Sunucam?

Kısacası Sunucuyu Hazırladım sonra tam olmuşmu diye başka bilgisayarda denedim ama onda olmadı. Sunucu kapalı gözüküyor Lütfen Yardım Edin.

Son düzenleme:

emirhaner3310

Kömür madencisi
Herkes port aç diyecek ama türkiyede nerdeyse heryerde CGNAT teknolojisi kullanıldığından port açmak imkansız ama NGROK programı sayesinde açabilirsiniz ilk önce ngrok sitesinden ngroku indirin masaüstünde dursun küçük bir program sonra ngroka kayıt olun ana panele girince yanda authtoken alma yeri var kodunuzu alın ve ngroku açıp "ngrok authtoken <kod>" bunu yazı sonra saved diyecek ondan sonra "ngrok tcp <port> -region eu" yazın ve portunuz açıldı artık arkadaşlarınız orda yazan adresten girebilir örn "2.tcp.eu.ngrok.io:26267" gibi sondaki porta takılmayın ona bağlanan herkes localhosta yönlendirilecektir iyi günler.

emirhaner3310

Kömür madencisi
eğer anlamadıysanız youtube ye "Ngrok nasıl kullanıliır" yazın ordan bakabilirsiniz

Romitou

Altın madencisi
Port açmanız gerekir ve bu portların aktif olması gerekir.

Yumsak Ge

Kömür madencisi
youtube'da buna dair birsürü içerik bulabilirsin.