Super Mario Bros [1.7.4 ve üzeri] Parkur Haritası

Beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

crepperawwman

Oduncu
|------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Harita, 2014 yılında popülerdi. Bugün aklıma geldi ve sizlerle paylaşmak istedim çünkü bana |
| göre tatlı bir harita... Yapımcısı ben değilim,"jaxot", ancak harita kaybolmuş gitmiş, maksadım |
| hortlatmak. Ayrıca zar zor bulduğum indirme bağlantısında verilen kaynak pakedi de çalışmıyor- |
| du işlemden geçirip çoğu kaynağı çalıştabildim, yani az da olsa emeğim de geçti eheheehe :) |
|------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

|------------
HİKAYE (çevrilmiştir)
|------------

"Mario ile Prenses sakince parkta yürürken, birden bir patlama duyarlar. Mario olayın ne olduğunu
anlamak için patlama sesinin geldiği yere doğru gider. Geri döndüğünde ise Prenses ortadan kaybolmuştur.
Mario, Prenses' i bulmak için elinden geleni yapmaya, önüne ne çıkarsa çıksın karşı koymaya hazırdır. Mario
sulardan, püfür püfür patlayan lavlardan, kocaman ormanlardan hatta ve hatta hiçliğe dahi gidip Prenses' i aramaya
hazırdır. Belki de Bowser' ın kalesinde olabilir? Bunu da sen öğreneceksin..."

Fotoğraflar:

Super-Mario-Bros.-Map-Screenshots-2.jpg

1876

1877

Virustotal

indirmek için tıkla

NOTLAR
*İçersinde kurulumu bilmeyen arkadaşlar için, bir kurulum dosyası vardır.
*Daha iyi bir deneyim için kaynak pakedini kurmayı ve harita başlangıcındaki kuralları okuyup uygulamayı unutmayın.

Son düzenleme:

Nasors

Zümrüt madencisi
Super Mario Hikayesi çok eski,aslında oyun 1985 yılında
çıktı Atari olarak.Mario Prensesi kurtarmak için parkurlardan canavları geçmesi lazımdı en sonda Boss vardı onla çarpışıyordu sonra Prensesi kurtarıyor ek bir bilgi dahada vereyim Mario Oynunda Prenses Bu Kalede değil diğer kalede çok sinir olurduk
ASAFSGFDHG.png

Son düzenleme:

crepperawwman

Oduncu
Super Mario Hikayesi çok eski,aslında oyun 1994 tarafından çıktı Atari olarak.Mario Prensesi kurtarmak için parkurlardan canavları geçmesi lazımdı en sonda Boss vardı onla çarpışıyordu sonra Prensesi kurtarıyor ek bir bilgi dahada vereyim Mario Oynunda Prenses Bu Kalede değil diğer kalede çok sinir olurduk Ekli dosyayı görüntüle 1880
knk ilk oyun 1985 te çıktı( hepimizin bildiği, hatta attığın fotoğraf " super mario bros " adlı oyuna ait. bu oyun serinin ilk oyunu olma özelliğini de taşıyor, zaten ileriki zamanlarda yapımcı nintendo kendi konsollarını ,nes ve snes, çıkarıp oyunlarını bu platformda yayınlamaya başladılar. günümüzde en son konsollarıda nintendo switch ahahahah