Tam da size göre bir plugin paketi! GRT PRISON PLUGIN PAKETİ | 1.8.X | Gelişmiş özellikler ve daha fazlası!

cedhan

Kömür madencisi
İyi forumlar değerli forum üyeleri, bu yazımda sizlere GRT PRISON PLUGIN PAKETİ'ni tanıtacağım. Paketin sürümü 1.8.X olmakla beraber performans açısından birebirdir. Prison sunucusu kurmak isteyen arkadaşlar ya da zaten sunucusu olup, sunucusuna ekleyecek sunucu sahiplerine kesinlike gidecek bir pakettir. Paket gereksiz eklentilerden uzak tutulup, oyuncuların oyunda eğlenceli zaman geçirebileceği bir şekilde hazırlanmıştır. Oyun içerisindeki ekonomi dengeli bir şekilde ayarlanmıştır.
Prison diğer ülkelerde her gün binlerce oyuncu tarafından sevilen ve oynanan minecraft oyun türüdür. Oyunun asıl amacı oyuna girdiğiniz andan itibaren direkt mahkum olarak doğarsınız. Bunun üzerine asıl amacınız madenleri kazarak rütbe atlamak ve özgür prestijine ulaşmaktır. Bu süreçte madenlerden rütbe atlamak ve bir sonraki madene geçmek için para kazanmak zorundasınız. Bunun yanı sıra prison sunucuları emek seven oyuncular için birebirdir. Oyundaki gelişim P2W olmamakla beraber, oyuncular mutlaka eğlenceli zaman geçirebilecektir.
GRT PRISON PLUGIN PAKETİ'nde siz değerli sunucu sahiplerini belli başlı özellikler beklemektedir. Bunlar aşağıda tek tek gösterilmiştir. Ekstradan oyun içerisinde toplamda 36 adet rütbe ve prestij bulunmaktadır. 36 adet maden bulunmakla beraber paket içerisindeki tüm ayarlamalar yapılmıştır. Paketi kullanacak sunucu sahibi, sadece paket içerisine kendi sunucu ismini ekleyerek, sunucuyu hazır hale getirebilecektir. Paketi kullanıp, sunucunun resmen ilgi odağı haline gelmesini isteyen sunucu sahipleri(bana göre) oyun içerisine şuan da spigot üzerinde ücretli olarak satılan çeteler pluginini kullanabilir.(Çeteler plugini ekleyecek sunucu sahipleri, plugini plugin dosyasına atması halinde plugin sunucuya otomatikmen entegre olacaktır. )

Son düzenleme:

HüseyinTR

Kütüphaneci
Selamlar değerli forum üyeleri bu yazımda sizlere kendi tasarlamış olduğum, prison plugin paketini tanıtacağım.
(!) Paketi yabancı içerikli hazırladığımdan dolayı paket dili ingilizcedir.
(!) Şuan türkçeleştirme üzerinde çalışmaya başladım.
(!) Paket yayın tarihi çok yakında paylaşılacaktır. Takipte kalmanızı öneririm.
(!) Paket tanıtım videosunu buraya bırakıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
✔ Discord: benFeri#9228

Beğendim (y)