Teamlı survival games?

Sizce nasıl olmalı

• Fikrinize katılıyorum.

• Fikrinize katılmıyorum..

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

HzChucky

Demir madencisi
Merhabalar!
Bu gün sizlerle uzun bir süredir dikkatimi çeken bir konuyu tartışmak için bu konuyu açıyorum lütfen sonuna kadar okuyunuz. :giggle:

CRAFTRİSE sunucularında artık eskisi kadar SurvivalGames oynayan kalmadığı için TEAMLI mod'u dolu olmuyor ve SOLO mod'a girip TEAM oluyorlar.
Bu sayede SOLO oynamak isteyen oyuncuların hem oyun zevkini hemde sunucu içi huzuru bozuyorlar. Ayrıca buna ek olarak SOLO bir oyun modunda TEAM oldukları için kurallar gereği ''1 Hafta Solo Oyun Girişi'' engeli alıyorlar. :rolleyes:

Bana burda biraz haksızlık var gibi geldi ve ben kendi kafamın içinde şöyle bir şey düşündüm madem TEAMLI mod'u dolmuyor o zaman TEAM/SOLO olarak oyun modlarını ayırmayıp SOLO oyun moduna maksimum 2 Kişilik takım olma fırsatı gelirse daha iyi olur. Hem Team olmak isteyenler'de girebilir hem de girdikleri zaman engel almazlar.

RESİMLER GÜNCELDİR: 16.12.2019

Teamlı SurvivalGames;

2757

Solo SurvivalGames;
2759

Siz de fikirlerinizi yukarıdaki ankette belirtebilirsiniz.

İyi Forumlar!

😊

Son düzenleme:

BayEnsar

Oduncu
Bunun cevabını çok iyi düşünmüşsün SOLO oyun moduna maksimum 2 Kişilik takım ben de katılıyorum çünkü soloda sıralama kasanlar genelde 2-3 takımlı olup herkesi kesiyor ve sıralama kasıyor bencede SOLO oyun modunda maksimim 2 Kişilik takım olması lazım.

Ferixinder

Özel Üye
Özel Üye
Bunun cevabını çok iyi düşünmüşsün SOLO oyun moduna maksimum 2 Kişilik takım ben de katılıyorum çünkü soloda sıralama kasanlar genelde 2-3 takımlı olup herkesi kesiyor ve sıralama kasıyor bencede SOLO oyun modunda maksimim 2 Kişilik takım olması lazım.
Fakat yetkili ekip o kişileri çok kısa bir sürede bulup yasaklayabiliyorlar. sadece /report nick ile raporlayıp sonucunu beklemelisiniz.

Miraukon

Oduncu
Katılıyorum,takımlı dolmadığı için SOLO modunda takım olanlar için güzel olabilir.

HzChucky

Demir madencisi
Teşekkür ederim, lütfen yukarıdaki ankete katılmayı unutmayın.

EfeK0

Kömür madencisi
Sanki onun yerine yeni bir mod daha gelse, Solo ve Takım modu kalsa. O mod direk hem takımlı hem solo kapsasa daha iyi olur. Solo oynayanların oyunu berbat oluyor. Kimse dinlemez diyenler olabilir fakat Solo'da 2 kişi kuralını da kimsenin dinlemeyeceğini düşünüyorum.

Solo oyunda "team" yazmayı ve blockhit yapmayı da engelleyebilirler. :D

HzChucky

Demir madencisi
Sanki onun yerine yeni bir mod daha gelse, Solo ve Takım modu kalsa. O mod direk hem takımlı hem solo kapsasa daha iyi olur. Solo oynayanların oyunu berbat oluyor. Kimse dinlemez diyenler olabilir fakat Solo'da 2 kişi kuralını da kimsenin dinlemeyeceğini düşünüyorum.

Solo oyunda "team" yazmayı ve blockhit yapmayı da engelleyebilirler. :D
Zaten az kişi oynuyor ayrı bir yer açmaya gerek yok bence ya ama yinede teşekkür ederim yorumunuz için. 😊

Selindy

cok mutluyum
Özel Üye
laykladım ininal barkodumu özelden atıyorum paramı ver