Teamlı survival games?

Sizce nasıl olmalı

• Fikrinize katılıyorum.

• Fikrinize katılmıyorum..

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

CRAFTRISE

Forum Yöneticisi
Yönetici
Merhabalar,

Bu tür yapılacak bir uygulama oyunun düzenini bozacağı ve çoğu oyuncu için haksız rekabete yol açacağı için uygulanması mümkün değildir. Takımlı oyun modunda herhangi bir oyuncu bulunmamış olsa da oyuncuların kurallara uyup takım olmaması gerekmektedir. Solo oyun modunda takım olan oyuncular hakkında yetkili ekibimiz gereğini yapacaktır.

HzChucky

Demir madencisi
Merhabalar,

Bu tür yapılacak bir uygulama oyunun düzenini bozacağı ve çoğu oyuncu için haksız rekabete yol açacağı için uygulanması mümkün değildir. Takımlı oyun modunda herhangi bir oyuncu bulunmamış olsa da oyuncuların kurallara uyup takım olmaması gerekmektedir. Solo oyun modunda takım olan oyuncular hakkında yetkili ekibimiz gereğini yapacaktır.
Anladım, sadece bir fikir sunmuştum ortaya yine de dikkate alıp cevapladığınız için teşekkür ederim. 😊

Tyren_

Demir madencisi
Merhabalar!
Bu gün sizlerle uzun bir süredir dikkatimi çeken bir konuyu tartışmak için bu konuyu açıyorum lütfen sonuna kadar okuyunuz. :giggle:

CRAFTRİSE sunucularında artık eskisi kadar SurvivalGames oynayan kalmadığı için TEAMLI mod'u dolu olmuyor ve SOLO mod'a girip TEAM oluyorlar.
Bu sayede SOLO oynamak isteyen oyuncuların hem oyun zevkini hemde sunucu içi huzuru bozuyorlar. Ayrıca buna ek olarak SOLO bir oyun modunda TEAM oldukları için kurallar gereği ''1 Hafta Solo Oyun Girişi'' engeli alıyorlar. :rolleyes:

Bana burda biraz haksızlık var gibi geldi ve ben kendi kafamın içinde şöyle bir şey düşündüm madem TEAMLI mod'u dolmuyor o zaman TEAM/SOLO olarak oyun modlarını ayırmayıp SOLO oyun moduna maksimum 2 Kişilik takım olma fırsatı gelirse daha iyi olur. Hem Team olmak isteyenler'de girebilir hem de girdikleri zaman engel almazlar.

RESİMLER GÜNCELDİR: 16.12.2019

Teamlı SurvivalGames;

Ekli dosyayı görüntüle 2757

Solo SurvivalGames;
Ekli dosyayı görüntüle 2759

Siz de fikirlerinizi yukarıdaki ankette belirtebilirsiniz.

İyi Forumlar!

😊
👍

yDalty

Kömür madencisi
Faydalı bir forum olmuş.

İyi forumlar!

IP: Play.CraftRise.TC

Birkan

Elmas madencisi
Haklısın birkez bende yemişdim dolmuyor diye yapsalar güzel olur.

Foximtern

Kızıltaş madencisi
Survival Games soloda takım olmak yasak değilmiydi yoksa , hatırlamıyorum ama yinede team olucaksanız Survival Games Teamlı girmelisiniz çünkü hesabınız ban yerse sizin için kötü olabilir