The Kingdoms Açılıyor KESİN! Tarihi KESİNLEŞTİ!

Sping

Demir madencisi
Craftrise The Kingdoms açılıyor tarihi kesinleşti ne zaman mı 10 Ağustosda açılıyor bu kesin bilgi arkadaşlar craftrise kendi dc sunucusunda discord da sohbet hep açılıcak di yolar açılmıyor diyen birine craftrise (yani Yunus abi) cevap verdi ve 10 Ağ.... yazdı buyrun bunu size ss lerle göstereyim
12453

ss de de gördüğünüz gibi gerçek isterseniz sizde bakabilirsiniz discorddan sizde bakabilirsinizbu haberi forum sitesinde ilk yazan benim bu yüzden bana 10 puan verip beğen! tuşuna basarsanız çok sevinirim the kingdoms çıktığında ilk yazan yine ben olucam o yüzden takip ederseniz çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim!

Masranel

Demir madencisi
Bence ilk siz olmucaksınız kaç bin kişi craftrise oyuncusu ve kaç bin minecraft türkiye üyesi ve çoğu kişi videoları ile paylaşacaktır

MegaKiller2021

Altın madencisi
Craftrise The Kingdoms açılıyor tarihi kesinleşti ne zaman mı 10 Ağustosda açılıyor bu kesin bilgi arkadaşlar craftrise kendi dc sunucusunda discord da sohbet hep açılıcak di yolar açılmıyor diyen birine craftrise (yani Yunus abi) cevap verdi ve 10 Ağ.... yazdı buyrun bunu size ss lerle göstereyim
Ekli dosyayı görüntüle 12453
ss de de gördüğünüz gibi gerçek isterseniz sizde bakabilirsiniz discorddan sizde bakabilirsinizbu haberi forum sitesinde ilk yazan benim bu yüzden bana 10 puan verip beğen! tuşuna basarsanız çok sevinirim the kingdoms çıktığında ilk yazan yine ben olucam o yüzden takip ederseniz çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim!
Bunu Diyen CraftRise'ın Sahibi Yani Yunus Abi Olduğuna Göre Doğrudur

DeclaxnRVNDSDark

Kütüphaneci
Ekli dosyayı görüntüle 12453

Evet Çıkış Tarihi 10 ağustos 2021
Ama betayıda oynayabilirsiniz bir çok youtuber giriş bileti dağıtıyor canlı yayınlarda
Ayrıca RVIP+'Larda girecek beta sürümüne

10 ağustos 2021'de tüm oyunculara açık olucaktır