TheKingdoms

Bar0n_Nash0r

Altın madencisi
1492
Sizce nasıl bir oyun benim tahminim Factions'ın aynısı CraftRise özgü bir oyunmuş sizin tahminleriniz nedir merak ettim

Deitra

Kömür madencisi
çok güzel olucak craftrise yapıyorsa aşırı kalitelidir her zaman ki gibi

BeyazPolis

Kömür madencisi
Umarım GERÇEK faction'dır demek istediğim lapisin ve çoluk cocugun olmadı bir toplum op eşyalar yok çoluk cocuk yok lapis yok arsa yok cok güzel olucak hayali bile güzel 😍

Crefax

Rafa
Umarım GERÇEK faction'dır demek istediğim lapisin ve çoluk cocugun olmadı bir toplum op eşyalar yok çoluk cocuk yok lapis yok arsa yok cok güzel olucak hayali bile güzel 😍
Gerçek Factions o değil şuan craftrise de olan factions gerçek factions hile ve lag düzelse 0 sıkıntılı zaten kapanmasına bile gerek yok.

BeyazPolis

Kömür madencisi
Hayır tüm factionslarda lapis var op eşyadan kastın eğer p4 vb set ise bunlar factionsun şeylerideir eğer hammaddesiz lapissiz olan diyorsan o survival'dır
Büyük ihtimal 13 yaşında felansın factionda lapis yoktur kardeşim boş inat yapma gir yabancılara bak hammadde bile yoktur en fazla p4 vardır kes5 vardır

DarkSad

Kaşif
Krallığını kurup başka krallıklara karşı krallığını savunabileceğin güzel bir oyun.

Crefax

Rafa
Büyük ihtimal 13 yaşında felansın factionda lapis yoktur kardeşim boş inat yapma gir yabancılara bak hammadde bile yoktur en fazla p4 vardır kes5 vardır
Yüzlerce Sunucuda oynadım dediğin gibi hiç görmedim Türkiyedeki en çok online olan factions sunucularına gir bana bul öyle birşey demem yabancı sunucularda olabilir premiumlu falan türk sunucularında hiç görmedim.