TheKingdoms

BeyazPolis

Kömür madencisi
Yüzlerce Sunucuda oynadım dediğin gibi hiç görmedim Türkiyedeki en çok online olan factions sunucularına gir bana bul öyle birşey demem yabancı sunucularda olabilir premiumlu falan türk sunucularında hiç görmedim.
Yok oyle birşey kardeşim lapis hammadde arsa felan yok gerçek factionda çoluk cocuk oynasın diye lapis koyuyorlar lapisin olmadığı bir sunucuda sizin gibi cocuklar oynamaz

DarkSad

Kaşif
Yok oyle birşey kardeşim lapis hammadde arsa felan yok gerçek factionda çoluk cocuk oynasın diye lapis koyuyorlar lapisin olmadığı bir sunucuda sizin gibi cocuklar oynamaz
İlk olarak saygılı olsan daha iyi anlaşabilirsiniz, Factions bir klan oyunudur kısacası ve para kazanıp gelişmek için Lapis gereklidir bazı sunucularda Lapis yerine başka madenler veya materyeller de kullanılıyor fakat bir çok sunucuda Lapis kullanıldığı için Lapis Factions'un bir parçası olarak gözüküyor.

BeyazPolis

Kömür madencisi
İlk olarak saygılı olsan daha iyi anlaşabilirsiniz, Factions bir klan oyunudur kısacası ve para kazanıp gelişmek için Lapis gereklidir bazı sunucularda Lapis yerine başka madenler veya materyeller de kullanılıyor fakat bir çok sunucuda Lapis kullanıldığı için Lapis Factions'un bir parçası olarak gözüküyor.
Yanlış biliyorsun cidden zormu bunu yapmak ?
zor ise ogreteyim

1, Adım ; Google Açıyoruz
2, Adım ; "minecraft faction server" yazıyoruz
3, Adım ; yabancı bir reklam siteye giriyoruz
4, Adım ; Rasgele bir sunucu ip si kopyalayıp oyuna giriyoruz

Türk sunucuları çoluk cocuk oyuncusu yüzünden op sunucusu yapar ve çoptür
Gerçek Factionda lapis yoktur Daha fazla tartışmayın faction ın amacı klan kurup klan evi yapıp patlatmaktır arsa olucaksa neden klan evi yapsın millet çoluk cocuk sevmez eşya kaybetmeyi bu sayedede arsa sistemi koyulur sunucuya

DarkSad

Kaşif
Yanlış biliyorsun cidden zormu bunu yapmak ?
zor ise ogreteyim

1, Adım ; Google Açıyoruz
2, Adım ; "minecraft faction server" yazıyoruz
3, Adım ; yabancı bir reklam siteye giriyoruz
4, Adım ; Rasgele bir sunucu ip si kopyalayıp oyuna giriyoruz

Türk sunucuları çoluk cocuk oyuncusu yüzünden op sunucusu yapar ve çoptür
Gerçek Factionda lapis yoktur Daha fazla tartışmayın faction ın amacı klan kurup klan evi yapıp patlatmaktır arsa olucaksa neden klan evi yapsın millet çoluk cocuk sevmez eşya kaybetmeyi bu sayedede arsa sistemi koyulur sunucuya
Tamam haklısın konuyu uzatma.